فهرست
منتخب توئیت‌ها درباره بحث روز فوتبال؛ #رحمتی‌برگردد؟
منتخب توئیت‌ها درباره بحث روز فوتبال؛ #رحمتی‌برگردد؟

منتخب توئیت‌ها درباره بحث روز فوتبال؛ #رحمتی‌برگردد؟

آی اسپورت- درخشش مهدی رحمتی در دربی هشتادویک، بهانه ای شد تا منتقدان کی روش فرصت تازه ای برای ضربه زدن به او پیدا کنند. زیاد طول نکشید که پاسخ تند کی روش هم از راه برسد و بخشی از استقلالی ها در مقابل تیم ملی و سرمربی اش قرار بگیرند. بر خلاف آنچه تصور می شد، رحمتی و کی روش مشکل چندانی حادی با هم ندارند و این اواخر برخوردهای نسبتا دوستانه ای داشته اند اما ترجیح می دهند با هم کار نکنند. اما مردم درباره آن ها و درباره بیانیه بازار این روزها چه می گویند؟ با کمی جرح و تعدیل این نظرها را مرور می کنیم. 
پرسپولیس این فصل جلوی هر دروازه بانی بازی می کنه، اون دروازه بان ستاره می شه! از مظاهری تا لک و اخباری و رحمتی. این دلیلش الزاما عالی بودن گلرها نیست. ضعف چارچوب شناسی مهاجم های پرسپولیسه. (وحید کاظمی)
 


 آقای کی روش تو رئال هم می تونست با این ادبیات درباره بازیکن ها صحبت کنه؟ (مرتضی)
 


خود رحمتی هم در انتظار دعوت به تیم ملی نیست. اسم رحمتی بهونه ست برای حمله به کی روش. (علی عبدالرضایی)
 


کسی که تو سختی ها تیم رو جا میگذاره، نباید دوباره بهش اعتماد کرد. من با کی روش موافقم. (سعید)
 


کی روش بازیکن سالاری رو توی تیم ملی تعطیل کرد. من استقلالی ام و رحمتی رو بهترین گلر آسیا می دونم اما بازیکنی که ناز کنه برای تیم ملی، نباید دعوت بشه. (مهسا امیری)
 


فرق یک مربی حرفه ای با این مربی های وطنی رو باید از اینجا فهمید . حلالش باشه هر چی میگیره . رحمتی هم باید بفهمه ک نمی تونه هر وقت خواست از تیم ملی بره و هر وقت دوست داشت بیاد .مردم هنوز یادشون نرفته. (احمد رضوی)
 


فقط مونده تیم ملی گل 40 متری بخوره! (نیک مهر)
 


به ظر شما از رحمتی باشخصیت تر توی فوتبال داریم؟ تاحالا رحمتی به چندنفر توهین کرده؟ خودتون کلاهتون و قاضی کنید رحمتی شخصیت بهتری داره یا سوشا؟ یا فروزان؟ یا حقیقی؟ (مهدی نیترو)
 


 
رحمتی خودش چی میگه؟ اگه دوست اره بیاد تیم ملی؛ استعفایش را پس بگیره. ماهم دوست داریم این دروازه بان آماده را در تیم ملی ببینیم. اما خودش گفت: "نمیخواد در تیم ملی بازی کنه... ." برای همین کیروش هم با یک سیاست درست او را کنار گذاشت. و با رحمان احمدی به جام جهانی رفت. (جواد شاهسوار)


 
خداوکیلی رحمتی از چه زمانی داره خوب رفتارمیکنه؟ از زمانی که کیروش بهش درس خوبی داد اما دروازه بان خوبیه(جاوید پورهادی)
 
 
من هم موافقم اخلاق از استعداد بالاتره، و اگر کیروش واقعا به خاطر مسائل اخلاقی اینکارو میکنه جای تقدیر داره(عماد)
 
 
این بیانیه تند با تحریک مخالفین سرمربی از جمله اسدی و تیم سایه اش و افشارزاده یک حمله دیگر برای بزیر کشیدن سرمربی تیم ملی است . کیروش باید خود را از بازی رسانه ای جدا کند و به کارش بپردازد(علی راد)
 
 


 
همه بدونید اینایی که ضد رحمتی صحبت میکنند و طرفدار کیروش همشون پرسپولیسی هستند(امین سلیمانی)
 
 


گلر 35 ساله چرا باید توی اوج جوانگرایی به تیم ملی دعوت بشه؟ حتی تصورش هم درست نیست(راما حسینی)
 


چرا استقلال بابت دفاع از رحمتی که مقصر اصلیه باید بیانیه بده؟مگه میتونه بازیکن به تیم ملی نده؟(وطن دوست)


 
لیرضا حقیقی رفت یه باشگاه دسته دومی پرتقال پول قرارداد برای کیروش شد به این شرط که جام جهانی فیکس بازی کنه.....لابی فردوسی پور و برادرش و کیروش که این روزها خیلی کارهای عجیبی میکنند.(امین بیگلر)
 
 


کجای دنیا باشگاه واسه یه جمله همچین بیانه ی عریض و طویلی میده ,واقعا این فوتبال,چه بازیکناش,چه مربیاش,چه مدیریتش,همه وهمه آماتورند,البته ببخشید تو درآمد بازیکنها و حق دلالی نه,کاملا بین المللی (امید)
 
 


البته بیشتر بازیکنان ایرانی از نظر شخصیتی لنگ میزنن و ظاهرشون بر خلاف باطن شونه...مطمئنا مهمترین فاکتور برای یک مربی واسه اینکه از بازیکنی استفاده کنه،قبل از مهارتها و توانایی های فنی،قابل اعتماد بودن و خود را تافته ای جدا بافته از جمع حس نکردن هست..من حقو به کیروش میدم..(محمدرضا قاصد)
 
 

رحمتی با توجه به عملکرد گذشته اش قابل به اطمینان نیست بخصوص زمانی که ایران کره را در خانه برد رحمتی گفت که برد ایران شانسی بود(سینا مژدهی)
 
 


پرسپولیسیم ولی لایق تر از رحمتی نداریم واسه شماره یک تیم ملی، کسی که استقلال رو جلو پرسپولیس نجات داد دروازه بان تیم ملی نیست؟ (سامان)کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-02 17:12:12
نظر دهید

۳ نظر
Derrick Rose
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۵۵
کریس رونالدو و مسی با همه عظمتشون زیر پرچم تیم ملی و وطنشونن...چون به ملتشون بدهکارن...محبوبیت و شهرت و همه چیز و هویتشون رو...
کسی که به تیم ملی پشت کرد اونم تو سخت ترین شرایط نویر هم باشه باید ازش گذشت..تیم ملی سپاهان نیست و رحمتی هم با همه فنی بودنش که شکی توش نیست محرم نویدکیا نیست.و.... کی روش باهات موافقم 100 %
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۰۲
شما تمام هدفتون حمایت از کیروشه... تک تکه پستاتون
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
یعنی واقعا خجالت نمیکشید سایت شما فقط در حمایت از کیروشه شما مردم رو جیگر فرض کردین کیروش پرستای عقده ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر