فهرست
حمایت یک مداح از رحمتی: یک معلوم‌الحال،گزافه‌ای گفته
حمایت یک مداح از رحمتی: یک معلوم‌الحال،گزافه‌ای گفته

حمایت یک مداح از رحمتی: یک معلوم‌الحال،گزافه‌ای گفته

آی اسپورت- بکار برده شدن لفظ «بی‌شخصیت»از سوی کی‌روش برای مهدی رحمتی جنجال‌های زیادی ایجاد کرده است. این در حالی است که به نظر می‌رسد کی‌روش نتوانسته منظورش را به خوبی از طریق مترجمش انتقال بدهد و با مصاحبه بعدی‌اش در توضیح این مساله کمی حواشی کمتر شد. صحبت‌های کی‌روش نه تنها استقلالی‌ها را به واکنش واداشت که باعث شد مجید بنی‌فاطمه یکی از مداحان مشهور هم بیانیه بدهد!
او در صفحه شخصی‌اش در حمایت از رحمتی نوشت:«بنده نه اهل فوتبال هستم و نه فوتبالیست اما در این مدت، صحبت هایی در مجامع عمومی مطرح شده که بر خود لازم دیدم تا حق برادری به جا بیاورم و چند کلامی در این باره با شما سخن بگویم. فارغ از هر رنگ و هر پرچمی؛سید مهدی رحمتی عزیزِ ملت ایران است. تا جایی که به یاد داریم، مردم ما همیشه برای سادات احترام ویژه ای قائل بوده و هستند و ارتباطشان با سادات ارتباطی دلی و بدون واسطه بوده اما اگر در این برهه ی زمانی شخص معلوم الحالی پیدا بشود و گزافه ای بگوید برای همچون منی که سید را خوب می شناسم و می دانم که اگر کسی پای بساط روضه های اهل بیت علیهم السلام باشد و مضافا خادم حرم امام رضا(ع) نیز باشد، حتما جنس روح و شخصیتش با دیگران فرق زمین تا آسمان دارد. بی شخصیت کسی است که درمورد دیگران بابی ادبی سخن بگوید.مهدی جان یادت باشد عزت وذلت دست خداست.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-02 20:36:48
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۴۵
دمت گرم، تف تو قبر بعضیا
اکسل ویتسل
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
میخوای شخصیت رحمتی رو تخریب کنی ؟منظورت از این خبر و تیتری که زدی اینه؟منظورتو فهمیدم
محمد
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۵۶
همین مونده مداحهای بیسواد هم وارد فوتبال بشن،چه افتخاری هم به ریشه عربی دارن
سعید
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۴۸
چطور وقتی این سید ، محمد خاتمی باشه ناسزا گفتن بد که نیست هیچ ثواب هم داره و جهت یادآوری آقای بنی فاطمه نام چند سید رو می آورم آیا باز هم شامل این الطاف میشوند ؟میر حسین موسوی ، سید محمد رضا خاتمی،ابطحی و.....،
امیرعلی
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۲۳
روزی که رفیق گرمابه و گلستانک روز قبل از بازی تیم ملی خداحافظی کرد بر خود لازم ندیدی تا حق برادری برای ملت 70 میلیونیت به جای بیاری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر