فهرست
اتفاق روز: شریفات مقابل استقلال محروم شد!
اتفاق روز: شریفات مقابل استقلال محروم شد!

اتفاق روز: شریفات مقابل استقلال محروم شد!

آی اسپورت- داستان محرومیت‌های عجیب و غریب بازیکنان تیم‌ها در بازی مقابل استقلال همچنان ادامه دارد و این بار نوبت اسماعیل شریفات است. در حالی که شریفات در بازی با تراکتورسازی اخراج شده بود سه بازی بعد و در بازی جام حذفی مقابل استقلال محروم شده است!
سرپرست فولاد در این مورد گفت:«در بازی با تراکتورسازی، اسماعیل شریفات از محسن قهرمانی، داور بازی، کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد که پس از آن در برنامه‌های تلویزیونی نشان داده شد که اخراج این بازیکن درست نبوده است.در حال حاضر بحث ما این موضوع نیست، بلکه بحث و اعتراض ما این است که چرا پس از گذشت سه بازی مقابل تیم‌های صبا، سیاه‌جامگان و ملوان در حالی که 48 ساعت به بازی ما مقابل استقلال در یک‌هشتم نهایی جام حذفی مانده، کمیته انضباطی به یک‌باره اعلام می‌کند شریفات به دلیل توهین به داور در بازی با تراکتورسازی باید یک جلسه محروم شود تا این بازیکن تاثیرگذارمان را در بازی با استقلال در اختیار نداشته باشیم.»
البته کمیته انضباطی هیچ گاه جواب درست و روشنی به این ابهامات نداده و این بار هم بعید به نظر می‌رسد که شکایت فولادی‌ها به جایی برسد.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2015-11-02 21:14:11
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۴۲
کدوم بازیکن مقابل استقلال محروم شده؟ چجرا چرت میگین؟ شما شورشو در آوردین و فقط در مورد استقلال می نویسین، یادتونه آبشک بازیکن ملوان مقابل استقلال محروم بود اول فصل اما بخشیده شد و مقابل استقلال بازی کرد و بعدش دوباره محروم شد؟
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۴۹
تف تو ذات نویسنده لنگی این اراجیف
-
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۰۶
خفه خون بگیرین لنگیای عقدهای
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۱:۰۴
دو سال پیش اوسیانو پریرا که مهم تریم بازیکن فولاد بود در عرض 4 روز به دلیل الکی (تحریک تماشاگران تراکتور) مقابل استقلال محروم شد. درحالیکه اعمال محرومیت های مشابه خیلی بیشتر طول میکشید. استقلال اون بازی رو درحالیکه 3 تا توپ به تیر دروازه اش خورد با پنالتی اشتباه روی نظری و سوپرگل آندو برد. یکیشو با جرئیات گفتم که یادتون بیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر