فهرست
والدانو: مورینیو حالا دیگر خاص نیست
والدانو: مورینیو حالا دیگر خاص نیست

والدانو: مورینیو حالا دیگر خاص نیست

آی اسپورت - خورخه والدانو، مدیر ورزشی اسبق باشگاه رئال مادرید که در طول دوره مربیگری ژوزه مورینیو دراین تیم، بااو به اختلاف خورد ومجبور به ترک سانتیاگو برنابئو شد، در صحبت هایی به آقای خاص طعنه زده است.
بعد از باخت1-3 چلسی مورینیو در خانه و مقابل لیورپول ، سیل جدیدی از انتقادات روانه عملکرد ژوزه مورینیو شد. دراین میان خورخه والدانو هم در گفتگو با برنامه «کارووسل دپورتیوو» گفت:« او به خاطر ویژگی شخصیتی ای که دارد، این بار یک اردنگی محکم خورد. وقتی این اتفاق رخ می دهد، یک مربی مانند سایر مربیان خواهی بود و دیگر یک سرمربی خاص نخواهی بود.»
والدانو در ادامه صحبت هایش سعی کرد این نکته را مجددا به مورینیو یادآوری کند که حالا نه تنها روزنامه نگاران و بخشی از هواداران چلسی علیه او هستند، بلکه تعدادی از بازیکنان نیز علیه او موضع گیری کرده اند. او در این رابطه گفت:« از دست دادن دل افراد، تنها مربوط به رسانه ها نیست و به بازیکنان هم برمی گردد. وقتی  چنین اتفاقی رخ می دهد، تو دیگر تبدیل به یک سرمربی معمولی می شوی.»
ستاره سابق فوتبال آرژآنتین با اشاره به دوران مربیگری مورینیو در رئال ، به مربی پرتغالی توصیه کرد که برای درک شرایط حال بهتر است به گذشته رجوع کند:« مورینیو در زمان جدایی از رئال ، چیزی را از دست داد:«معصومیت و اطمینانش را» . حالا آنچه او می گوید، نشانه نبوغ نیست؛ » حالا او چهره مورینیو بعد از این باخت را شبیه مردی با یک لکه بزرگ روی پیراهنش و نگاهی مایوس و ناکام می بیند:«این ناکامی ها در نهایت به منزله لکه هایی می شود که نتیجه چکیدن قطرات آب است و هرگز قابل پاک کردن نیست!»
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-03 02:12:04
نظر دهید

۱ نظر
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۳۰
چقدر توصیف جالبی داشته شدیدا باهاش موافقم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر