فهرست
1000 کیلو بار، توشه سفر شاگردان سیمئونه!
1000 کیلو بار، توشه سفر شاگردان سیمئونه!

1000 کیلو بار، توشه سفر شاگردان سیمئونه!

آی اسپورت - کاروان اتلتیکومادرید در حالی عازم سفر به آستانه قزاقستان شد که با توجه به سرمای شدید هوا در این کشور، آنها باید آماده رویارویی با شرایط نامساعد آب و هوایی نیز باشند.
طبق پیش بینی های انجام شده، در زمان ورود کاروان اتلتیکو به آستانه، دمای هوا دراین شهر بین 1 تا 6- درجه بوده و فردای روز ورودشان نیز برف می بارید. از همین رو سیمئونه و شاگردانش حدود 1000 کیلو بار برای این سفر با خود برده اند که لباس ها و وسایل مورد نیاز بازیکنان تیم اصلی و تیم پایه ای این باشگاه و در عین حال لباسها و لوازم مسئولان کادر فنی تیم است تا احیانا گرفتار سرما نشوند.
بدین ترتیب آنها آماده و با تمام قوا عازم این سفر شدند و دستکش، ژاکت،پتو و لباس های گرمازا به اندازه کافی با خود به قزاقستان بردند تا هم در جلسات تمرینی در فضای باز از آنها استفاده کرده و هم بعضی دیگر را در روز برگزاری بازی مورد استفاده قرار دهند. شاگردان سیمئونه از هر نظر خود را آماده بازی روی زمین چمن مصنوعی ورزشگاه آستانه آرنا می کنند ولی تنها نگرانی موجود در این رابطه ، ماجرای «جت لگ» یا خستگی فیزیکی به خاطر تغییر ساعت آب و هوایی است. فاصله زمانی بین مادرید و آستانه 5 ساعت است و طبق برنامه ریزی های انجام شده، کاروان تیم مادریدی بعد از پروازی 7 ساعته، ساعت 1 بامداد به وقت محلی به قزاقستان وارد شد.
     
آی اسپورت
2015-11-03 02:22:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر