فهرست

رضا حقیقی کجاست؟ مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد

آی اسپورت - چندفصل پیش بود که پرسپولیس با کلی دردسر رضا حقیقی را از فجرسپاسی گرفت. هافبک جوان فجرسپاسی در آن مقطع کلید همه مشکلات به نظر می‌رسید. ماجرای انتقال این بازیکن از فجر به پرسپولیس هم ماجرای عجیبی بود. رویانیان با کلی رایزنی توانست این بازیکن را جذب کند. انتقالی که گفته می‌شد هزینه زیادی برای پرسپولیس داشت. حقیقی به پرسپولیس آمد تا به حساب آقای مدیرعامل دوای درد باشد اما فوتبالی‌ها هیچ چیز خاصی از او در پرسپولیس ندیدند. انگار بعضی از بازیکنان نمی‌توانند در پرسپولیس و استقلال موفق باشند. نه پرسپولیس از حقیقی سود برد و نه خود این بازیکن دیگر به روزهای خوب خود برگشت و در این لیگ سرگردان است و سرنوشت عجیبی پیدا کرده! فصل پیش در پدیده حضور داشت اما فوتبالی‌ها از او چیز خاصی ندیدند و در فصل جاری هم صبا او را به خدمت گرفت، انتقالی که سرانجامی نداشت و عاقبت آن به جدایی رسید! رضا حقیقی از تیم صبا جدا شد اما حرف و حدیث‌های زیادی در مورد او شنیده می‌شود. حرف‌هایی که خوشایند نیست و باعث شده تا رسانه‌ها به سراغ کشوری مدیرعامل صبا بروند و از او بپرسند چه اتفاقی برای حقیقی افتاده ؟!کشوری هم درباره شایعه به بیراهه کشیده شدن رضا حقیقی پس از جدایی از صبا می‌گوید: «این حرف‌ها شایعه‌ای بیش نیست. حقیقی به صورت توافقی از تیم ما جدا شد و مسائلی که پیرامونش مطرح شده، شایعه است.
توضیح آی اسپورت: منبع این خبر روزنامه ایران ورزشی است. بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که پیش از این رضا حقیقی مدعی شده بود که پیشنهاد خوبی از یک باشگاه خارجی دریافت کرده و به زودی لژیونر می شود که با توجه به این گزارش، باید داستان لژیونر شدن او را هم منتفی دانست.

کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-03 10:33:19
نظر دهید

۵ نظر
ولی غلامی
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۰۵
درگیر افیون هستش
۲ ۲
احمد
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
چرا تهمت می زنی!؟
۵
احمد
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
چرا تهمت می زنی!؟
۴
عبدالناصر
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
داره پیشنهادهای خارجیشو بررسی می کنه !
۳
فوادشریفی خوزستان
دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
بازیکن خیلی خوبی بود رضا زیاد مشکل داشت باشگاه هم بهش کمک نمیکرد...فوتبالش بالاتر از فوتبال ایرانه حیف اینجور بازیکنایی رو راحت از دست بدیم واقعا حیفه..ایشالله هرجا ک هست خوشحال وسلامت باشه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر