فهرست
زلاتان هواداران میلان را ناامید کرد
زلاتان هواداران میلان را ناامید کرد

زلاتان هواداران میلان را ناامید کرد

آی اسپورت - به نظر می‌رسد ستاره سوئدی پاری سن ژرمن برنامه‌ای برای بازگشت به میلان ندارد. به گزارش یورو اسپورت، زلاتان ابراهیموویچ دو فصل برای میلان بازی کرد. او که تجربه تلخی را در بارسلونا داشت، توانست در میلان به روزهای اوجش برگردد و بازی‌های درخشانی را برای این تیم ایتالیایی به نمایش بگذارد.  زلاتان در دو فصلی که برای روسونری بازی کرد، قهرمانی در رقابت‌های سری A و سوپر جام ایتالیا را تجربه کرد و به عنوان بهترین گلزن هم انتخاب شد. او در بین هواداران میلان بسیار محبوب است و آنها دوست دارند این بازیکن یک بار دیگر پیراهن تیم محبوب‌شان را بر تن کند.
مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن سوئدی احتمال بازگشت او به میلان را بعید دانست. او در این زمینه گفت: «هنوز زود است درباره فصل جابه‌جایی تابستانی حرف بزنیم اما بر این باورم پیوستن این بازیکن به میلان بعید است. فکر نمی‌کنم او بخواهد به فوتبال ایتالیا بازگردد.  قرارداد زلاتان با پاری سن ژرمن، تابستان سال جاری به پایان می‌رسد. باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. پیشنهادها را بررسی می‌کنیم و بهترین تصمیم را خواهیم گرفت. »
این بازیکن سوئدی در سال 2012 بعد از جدایی از میلان با رقم 20 میلیون یورو، پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن کرد و چهارمین فصل حضورش در این تیم فرانسوی را پشت‌سر می‌گذارد. او بازی‌های درخشانی را هم برای این تیم فرانسوی به نمایش گذاشته و به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شده است.  پاری سن ژرمن در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب در سانتیاگو برنابئو به میدان خواهد رفت.

منبع: ایسنا

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-03 12:52:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر