فهرست
احسان پهلوان و دو پاس گل در اولین دربی
احسان پهلوان و دو پاس گل در اولین دربی

احسان پهلوان و دو پاس گل در اولین دربی

آی اسپورت - شاید نقش احسان پهلوان در دربی 94ام آنطور که باید در چشم نبود اما کارنامه درخشان هافبک پرسپولیس نشان از آن دارد که او توانسته در جدال با استقلال، به طلسم پاس گل ندادن‌های خود در لیگ بیستم پایان بدهد و پایه‌گذار هر دو گل پرسپولیس در شهرآورد پایتخت بوده است. هافبک مشهدی سرخ‌پوشان پایتخت روی گل اول تیمش که توسط مهدی عبدی به ثمر رسید، ارسال بلند سعید آقایی را در میانه میدان با پشت سر ساباند تا توپ به عبدی برسد و او نیز با تکنیک فردی خود گل اول را به ثمر برساند.

گل دوم سرخ‌پوشان هم که توسط وحید امیری رسید و این‌بار احسان پهلوان از جناح چپ ارسالی دقیقی برای امیری انجام داد و مهاجم فرصت‌طلب پرسپولیس نیز برای بار دوم دروازه استقلال را فرو ریخت؛ پهلوان که از زمان پیوستن به پرسپولیس تنها در لیگ قهرمانان آسیا در مقابل الشارجه امارات موفق شده بود، دو پاس گل بدهد و در لیگ بیستم نیز در این امر ناکام مانده بود، مقابل استقلال به نوعی جبران مافات کرد و خود را به جدول پاسورهای لیگ بیستم اضافه کرد.

پهلوان که اولین تجربه حضور در دربی را به دست آورد، جزو معدود دربی اولی‌هایی بود که توانست در جدال دوشنبه‌شب دو تیم کارنامه موفقی را از خود به جای بگذارد و نمایش تحسین‌برانگیزی داشته باشد؛ نمایشی همراه با دو پاس گل برای نجات پرسپولیس از شکست در دربی و ثبت کامبک شیرین مقابل استقلال. کامبکی که البته در اوقات تلف‌شده نیمه دوم از دست رفت و با نتیجه تساوی عوض شد.

     
آی اسپورت
2021-01-13 15:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر