فهرست
برانکو: بعد از دربی فقط به ذوب آهن فکر کردیم
برانکو: بعد از دربی فقط به ذوب آهن فکر کردیم

برانکو: بعد از دربی فقط به ذوب آهن فکر کردیم

آی اسپورت - سرمربی تیم پرسپولیس درباره بازی فردای این تیم در مقابل ذوب آهن در جام حذفی توضیحاتی داد. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل ذوب آهن گفت: «هیچ وقتی برای تاسف خوردن بابت نتیجه دربی نداریم. ما بازی مهمی با تیم ذوب آهن در پیش داریم. بلافاصله بعد از دربی تمام تمرکز را برای بازی فردا گذاشتیم. بازی فردا بین دو تیمی است که بهترین فوتبال را در لیگ بازی می کنند. درباره ذوب آهن لازم نیست صحبت کنم. ما در تهران مقابل این تیم بهترین بازی هایمان را انجام دادیم. طبیعی است که بازی فردا برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. هر تیمی که در دیدار فردا تمرکز بیشتر داشته باشد برنده است سرمربی تیم ذوب آهن یک مربی با انگیزه است وبازی زیبای این تیم در تبریز را دیدم. مصافی که در تبریز نتیجه 4-1 را به 4-4 ظرف 10 دقیقه تغییر دادند و این نشان دهنده آن است که تیم شان به لحاظ روحی و فنی تا چه اندازه شرایط خوبی دارد.»
ایوانکوویچ همچنین گفت: «ما فردا بازی سنگینی را در پیش داریم. سوشا مکانی و مهدی طارمی را در اختیار نداریم و همچنین مترجم من فردا کنارم نیست. ضمن اینکه وضعیت رامین رضائیان و رضا نورمحمدی هم در هاله ای از ابهام قرار دارد. از قبل هم که بابک حاتمی و مایکل اومانیا را در اختیار نداشتیم. طبیعی است که انگیزه بسیار بالایی برای بازی فردا داریم و رویارویی این دو تیم یکی از زیباترین بازی های فوتبال ما خواهد شد.»
او درباره شایعه حضورش در سپاهان هم حرف زد: «من هم این شایعه را شنیده ام که گفتند مربی سپاهان می شوم. من امشب به اصفهان می روم اما نه برای این کار. بلکه برای بازی تیمم. نمیدانم این شایعه از کجا درست شده است. من زمانی که کرانچار سرمربی سپاهان بود از این تیم پیشنهاد داشتم. باقریان را از سال ها پیش می شناسم. زمانی که در فولاد فعالیت می کرد. می دانم این شایعه از کجا شکل گرفته و آن به خاطر رابطه صمیمانه من با باقریان بوده است. ولی این را بگویم که هیچ تماسی از باشگاه سپاهان با من گرفته نشده است. »
برانکو در پاسخ به اینکه چرا پرسپولیس مشکل گلزنی دارد، گفت: «مشکل گل نزدن پرسپولیس از ابتدای فصل برای ما وجود داشته. همان طور که می دانیدبازیکن باید گلزن متولد شود. کسی که در وجودش گلزنی وجود داشته باشد. همان طور که می دانید پس از علی دایی و هاشمیان هنوز که هنوزه مهاجمانی نیامده اند که ذاتا گلزن باشند. یا بهتر بگویم به این راحتی مهاجمانی به آن شکل ساخته و پرداخته نمی شوند. ما تلاش می کنیم با اجرای تمرینات مداوم گلزنی این مشکل را برطرف کنیم. البته این موضوعی نیست که یک شبه حل شود. البته در حال حاضر بازیکنان جوانی مثل طارمی، علیپور، عالیشاه که همگی 22،23 ساله هستند و همچنین بن سون که تازه کیفیتش را نشان می دهد را داریم. البته در مواقعی که ما فرصت برای تمرین داریم هم این بازیکنان به اردوی تیم ملی می روند و ما به نوعی این فرصت را از دست می دهیم. چون در تیم ملی نوع تمرینات با ما فرق دارد.در این تعطیلات ملی پوشان ما به اردوی تیم ملی می روند. بن سون هم به اردوی تیم ملی کشورش می رود. فرصت برای تمرین نیست اما با این همه حتما تمرین هایی خواهیم کرد که مشکل گلزنی برطرف شود.»
برانکو درباره درگیری کی روش و اسدی و اینکه چرا این دو نفر به هم حمله می کنند توضیح داد: «اول بگویم من این بحث را دنبال نمی کنم. فقط شنیدم یکسری اختلافات وجود دارد. در جایگاهی نیستم که بگویم حق با چه کسی است و یا چه کسی حق ندارد. اصلا نمی دانم این دعوا برای چه شروع شده است. به همین دلیل هیچ نظری ندارم و وظیفه ای جز این ندارم که به مشغله کاری ام در پرسپولیس رسیدگی کنم.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-03 14:08:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر