فهرست
استقلال دوباره بیانیه داد: رفتار ضیا اشاعه بی‌فرهنگی بود
استقلال دوباره بیانیه داد: رفتار ضیا اشاعه بی‌فرهنگی بود

استقلال دوباره بیانیه داد: رفتار ضیا اشاعه بی‌فرهنگی بود

آی اسپورت - 4 روز بعد از دربی تهران و انتشار فیلمی از خوشحالی علی ضیا، باشگاه استقلال با بیانیه‌ای نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد. استقلالی‌ها در روزهای اخیر، بیانیه‌های مختلفی علیه افراد متفاوت داده‌اند و شاید بخاطر همین خیلی دیر نوبت ضیا شده است. آن‌ها تازه امروز فرصت کردند علیه این مجری تلویزیونی بیانیه بدهند. در این بیانیه، استقلال مثل بیانیه‌های قبلی شدیدا به فرد مورد انتقادش حمله کرده و از صدا و سیما خواسته در انتخاب مجری دقت بیشتری به خرج دهد: «برخی که خود را چهره هایی رسانه ای و هنری می دانند، پس از به ثمر رسیدن گل تیم محبوبشان آنقدر از خود بی خود شده و کنترل خود را از دست دادند که الفاظ ناشایست، بی ادبانه و بسیار سطح پایین را به زبان آوردند. بدون تردید برای کسانی که خود را هنرمند یا رسانه ای می دانند و تصویرشان از طریق رسانه های مختلف برای مردم پخش می شود، نگه داشتن ادب از همه چیز مهم تر است. چطور یک نفر می تواند داعیه هنرمندی و رسانه ای بودن و فرهنگ سازی داشته باشد اما خود اشاعه دهنده بی ادبی و بی فرهنگی باشد؟ این حرکت دور از فرهنگ لکه سیاه در داربی 81 بود که با ناراحتی و دلخوری شدید مسئولان و هواداران استقلال همراه شده است. باشگاه استقلال از مسئولان رسانه ملی و هنری کشور انتظار دارد برای انتخاب این گونه افراد در کارهای رسانه ای و هنری تجدید نظری داشته باشند.» بیانیه استقلال با عبارت «ادب مرد به ز دولت اوست» به پایان می‌رسد.


کد خبر: 9406
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-03 18:24:14
نظر دهید
۹ نظر
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۹
باید با لنگیا بشدت برخورد بشه. لنگیا با توجه به اینکه از قشر بیسواد جامعه هستن, باعث پایین اومدن سطح فرهنگی جامعه شدن
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۸
رسوایی در تلوزیون از لیف تازه از مکه برگشته
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۹
بزرگش نکنید اینو
Mim jim
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۰۲
مشکل از خودش ست که بیخودی معذرت خواهی کرد. 

حقیقتا اینکه یه پیرمرد شصت هفتاد ساله هنوز کلاه گیس سرش کنه و بقیه گیس ها و سبیل هاش رو رنگ کنه، خنده داره. بخدا نرمال نیست. اساسا تو این شن نباید کچل بودن یا ظاهر انقدر براش اهمیت داشته باشه (ایضا ادم هایی مثل استیلی یا درخشان که سر پیزی دارن ژل تزریق میکنن که جوون به نظر برسن، دریغا که شکا جن و آل شده اند)

حالایکی این مسئله رو به روشون آورده، کار بدی کرده؟ خیر. کار درست رو اتفاقا انجام داده. این رفتار های غیر معمول باید مورد استهزا قرار بگیره، یا طرف انجام نده یا اگه انقدر براش مهم ست، محکم برگرده بگه: دوست دارم کلاه گیس داشته باشم، به شما چه؟


واقعیت اینه که سر این قضیه ی: ایکس توهین کرد و وای باید معذرت خواهی کنه، سطح مسائل رو در حد مشاجرات لفظی بچه های کلاس اول دوم اوردیم پایین، تا دهن یکی باز میشه: این یکی بلند میشه، اقا معلم اجازه، توهین کرد! اون یکی نه خودش فحش داد. سومی خانوم معلم دست به میفم زد. 

جمع کنید بساط این بچه بازی های هفت هشت ساله رو، والله تو مدرسه هم اگه کلاس سوم چهارمی ها اینجوری بهشون بر میخورد، همه بهشون میگفتن: بچه.
محمود باسره
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۱۵
باشگاه استقلال درباره رفتار بسیار زشت سامان گوران تو باشگاهشون بیانه صادر کنه
-
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۴۹
خوش بحالشون که اینقدر بیکارن
على امیرى
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۰۱
بىفرهنگى گذاشتن کلاه گیس درسن ٦٠،٧٠سالگیه!!!!
استقلالیها سامان گوران وتوهینهاشو یادشون رفته؟
عباس
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
کامنت ذوم فقط=)))))))) بدبخت سطح خلاقیتش اینه که بیاد بگه بی سواد و بی فرهنگن همیشه همدهمینو میگه
عباس
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
کامنت ذوم فقط=)))))))) بدبخت سطح خلاقیتش اینه که بیاد بگه بی سواد و بی فرهنگن همیشه همدهمینو میگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر