فهرست
گزارش آماری: بهترین مهاجمان لیگ در پرسپولیس، تراکتور در قعر
گزارش آماری: بهترین مهاجمان لیگ در پرسپولیس، تراکتور در قعر

گزارش آماری: بهترین مهاجمان لیگ در پرسپولیس، تراکتور در قعر

آی‌اسپورت- تنها چهار هفته هفته تا پایان نیم فصلِ لیگ پانزدهم باقی مانده. در این یازده هفته، تیم‌ها مهاجمان زیادی را به بازی گرفتند که آمارشان را در این‌جا مشاهده می‌کنید.


پرسپولیس: 8 گل، 2 پاس گل، 5 پنالتیمهدی طارمی:  بهترین مهاجم لیگ برتر به غیر از دو بازی در تمام بازی‌ها حضوری کامل داشت. طارمی از اولین دیدار فصل جدید گلزنی هایش را شروع کرد. استقلال خوزستان، سپاهان،سایپا، فولاد و صبای قم تیم‌هایی بودند که این فصل از طارمی گل خوردند. که تنها گل طارمی از نقطه پنالتی بازی با سایپا بود. طارمی در همان بازی یک پنالتی هم خراب کرد. مهدی از دیدار مقابل ذوب آهن تا تراکتور در چهار بازی متوالی پنج پنالتی هم گرفت. البته طارمی هنوز پاس گلی نداده.

علی علیپور: مهاجم 20 ساله این تیم، اولین گل پرسپولیس در فصل جاری را روی پاس نوروزی به ثمر رساند. در همان بازی علیپور اولین پاس گلش را هم تقدیم نوروزی کرد. علیپور دیگری گلی نزد تا بازی مقابل ملوان که باز هم گلی ارزشمند به ثمر رساند. علیپور مقابل دو تیم اصفهانی هم پاس گل داد.

 

راه آهن: 8 گل،3 پاس گل، 1 پنالتیامین منوچهری: مهاجم هدف راه آهن در 737 دقیقه حضور در لیگ پانزدهم موفق شد دروازه استقلال اهواز را باز کند. او در همان دیدار و بازی با صبا هم یک پاس گل داد.

مهرداد محمدی: مهرداد فقط چهار دقیقه از لیگ امسال را از دست داد. او هفته اول دروازه فولاد را باز کرد، سپس به تراکتورسازی گل زد. در هفته های چهارم و هشتم هم دو بار دروازه صبا و استقلال اهواز را باز کرد. او در بازی با استقلال یک پنالتی به دست آورد و یک پاس گل داد. همچنین مقابل سیاه جامگان هم پنالتی اش را از دست داد.

 

استقلال: 5گل، 4 پاس گل، 2 پنالتیسجاد شهباززاده: سجاد بازی های هفته سوم، چهارم و پنجم را از دست داد و در 702 دقیقه به میدان رفت. شهباززاده دو گل به سیاه جامگان زد و یک گل به گسترش فولاد. او در بازی مقابل استقلال خوزستان و سپاهان هم پاس گل داد. همچین شهباززاده دو پنالتی برای تیمش گرفت.

جابر انصاری: جابر در هشت بازی حضوری کامل و در سه مسابقه هم یا به عنوان تعویضی وارد شد یا خارج. انصاری در هفته دهم طلسم گل نزدنش را شکست و دو هفته متوالی دروازه سپاهان و پرسپولیس را باز کرد. جابر در بازی با استقلال اهواز و گسترش‌فولاد هم پاس گل داد.

 

ذوب آهن: 7گل، 1 پاس گل، 1 پنالتی


 کاوه رضایی: اولین گل کاوه در فصل جدید مقابل پرسپولیس به ثمر رسید. هفته قبلش هم تنها پاس گل رضایی مقابل استقلال ارسال شده بود. کاوه در دو بازی اخیر هم مقابل تراکتورسازی و راه آهن روی هم سه گل زد. گل محمدی در 715 دقیقه لیگ امسال کاوه را در ترکیب داشت.

مرتضی تبریزی: مرتضی هم اولین گلش را در هفته سوم مقابل استقلال به ثمر رساند. تبریزی در دو هفته اخیر دو گل دیگر هم زد. تبریزی در دیدار مقابل پرسپولیس هم یک پنالتی برای تیمش گرفت.

 

گسترش فولاد: 4 گل، 2 پاس گل، 2 پنالتیداریوش شجاعیان: تکنیکی‌ترین مهاجم لیگ در دربی تبریز و مقابل سیاه جامگان گل زد. شجاعیان مقابل پدیده هم یک پاس گل ارسال کرد.

محمد ابراهیمی: مهاجم محبوب کمالوند در هفته هفتم اولین گلش را مقابل استقلال اهواز به ثمر رساند. او در این هفته هم یک گل زیبا وارد دروازه پدیده کرد. ابراهیمی در همین هفته هم دو پاس گل داد. تنها پنالتی این فصلش را هم مقابل سیاه جامگان گرفت.

 

استقلال خوزستان: 6گل، 1 پاس گل، 1پنالتیحسن بیت‌سعید: هافبک دفاعی فصل قبل فولادنوین، مهاجم اول تیمِ ویسی شده. بیت سعید از بازی مقابل پرسپولیس در هفته دوم گلزنی‌هایش را شروع کرد. حسن بعد از دو گلی که به پرسپولیس زد، هفته بعدش در دربی اهواز هم دروازه فولاد را باز کرد. در بازی بعدی بیت سعید پنالتی گرفت. پس از چند آغازی خوب، تا چند هفته خبری از بیت سعید آماده نبود تا اینکه دروازه سیاه جامگان را باز کرد. بیت سعید در هفته دهم هم دوبار دروازه استقلال اهواز را باز کرد. مهاجم استقلال خوزستان فقط بیست دقیقه از لیگ را تا به حال از روی نیمکت دنبال کرده.

حکیم نصاری: حکیم دیگر مهاجم تیم ویسی است. نصاری برخلاف بیت سعید در گل زدن اصلا موفق نیست. نصاری در 839 دقیقه حضور در ترکیب، فقط یک یک پاس گل داده.

 

سپاهان: 4گل، 3 پاس گل، بدون پنالتیمهدی شریفی: پدیده فصل قبل سپاهان در این فصل فقط مقابل سایپا پاس گل داد و مقابل استقلال خوزستان و سیاه جامگان هم گل زد.

محمدرضا خلعتبری: مهاجم ریز نقش سپاهان در بازی برابر پرسپولیس و استقلال اهواز گل زد و در هفته های دوم و سوم هم پاس گل داد.

 

سایپا: 4 گل، 2 پاس گل، بدون پنالتیغلامرضا رضایی: مهاجم سایپا در دقیقه 65 بازی نخست فصل تعویض شد؛ تا حالا هنوز از ترکیب بیرون نرفت. رضایی در 965 دقیقه چهار گل به ثمر رساند. پرسپولیس، پدیده (2 گل) و سیاه جامگان تیم هایی بودند که از رضایی گل خوردند. غلامرضا مقابل راه آهن و سیاه جامگان هم پاس گل داد.

علی زینالی: دیگر مهاجم سایپا هنوز موفق به ثبت آماری خوب نشده.

 

سیاه جامگان: 3 گل، 3 پاس گل، بدون پنالتیغلامرضا عنایتی: پیر مرد لیگ در بازی با راه آهن از نقطه پنالتی گل زد، دو هفته بعدش ضربه پنالتی از دست داد. او در هفته اول مقابل استقلال هم گلی مشکوک به ثمر رساند. ضمن این که عنایتی در بازی با نفت تهران، سایپا و سپاهان پاس گل داد.

حسین زامهران: دیگر مهاجم سیاه جامگان مقابل نفت تهران دروازه خالی را باز کرد و دیگر هیچ!

 

 

صبای قم: 5 گل، 2 پاس گل، بدون پنالتیمحمد قاضی: مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال خوزستان، پرسپولیس و فولاد گل زد. سه گل زده در 900 دقیقه آمار قاضی است.

جلال‌الدین علی‌محمدی: دیگر مهاجم تیم دایی دو گل زده و دو پاس گل داده.

 

فولاد: 2 گل، 2 پاس گل، بدون پنالتیاسماعیل شریفات: مهاجم هدف فولاد در این فصل فقط در هفته نخست مقابل راه آهن یک پاس گل داد.

ساسان انصاری: ساسان تنها پاس گلِ سه امتیازی فولاد در این فصل را ارسال کرد. ساسان در دیدار مقابل سپاهان و صبا هم موفق به زدن گل شد.ملوان: 4 گل، بدون پاس گل، 1 پنالتیفرزاد حاتمی: بهترین گلزن فصل قبل ملوان در این فصل فقط به استقلال اهواز گل زد. او هیچ آمار خوب دیگری در 753 دقیقه بازی‌اش به جای نگذاشت.

آرش افشین: آرش دیگر مهاجم انزلی‌چی‌ها است. او تا هفته یازدهم سه گل زد که گلش مقابل نفت تهران از روی نقطه پنالتی بوده. افشین در اولین هفته لیگ هم مقابل ذوب آهن پنالتی گرفت.
 

نفت تهران: 2 گل، بدون پاس گل، بدون پنالتیآلویس نانگ: مهاجم هدف تیم علیمنصور فقط به استقلال و گسترش‌فولاد گل زد. حضور او تاثیر دیگری روی بازی‌ها نداشته.

مهدی مومنی: خرید این فصل نفت در 555 دقیقه حضور در لیگ پانزدهم هیچ تاثیر مثبتی در بازی‌ها نداشته.

 
استقلال اهواز: 1 گل، بدون پاس گل، 3 پنالتیمحمد غلامی: مهاجم اول استقلال اهواز به جز بازی هایی که قهر کرد، در سایر مسابقات به میدان رفت.او مجموعا در 470 دقیقه بازی گرفته شد که تنها گلش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. غلامی هنوز پاس گلی نداده و بهترین آمارش مربوط به گرفتن دو پنالتی است.

رضا بهیمی: دیگر مهاجم تیم هم در 348 دقیقه بازی ، فقط یک پنالتی به دست آورد.

 

پدیده:2گل ، 1 پاس گل، 1 پنالتییونس شاکری: مهاجم سابق پرسپولیس فقط دو دقیقه از لیگ پانزدهم را از دست داد اما یک گل به استقلال اهواز و بدست آوردن یک پنالتی مقابل ملوان حاصل بازی اش تا به حال بوده.

مهرداد رضایی: کم پیش می‌آید مهاجم دیگری جز شاکری در ترکیب پدیده به میدان رود. رضایی معمولا دقایقی که این تیم نیاز به زدن گل دارد وارد زمین می شود. مهرداد در 115 دقیقه هیچ کمک آماری به پدیده نکرد.

 

تراکتورسازی: 2 گل، بدون پاس گل، بدون پنالتیحمزه یونس: گران ترین بازیکن لیگ در این فصل فقط دو گل زد. همین!

مهرداد بایرامی: هیچ پاس گلی ارسال نکرد، گلی نزد، پنالتی‌ای نگرفت. بایرامی و حمزه یونس روی هم 1080 دقیفه بازی کردند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-03 19:15:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر