فهرست
چرا بختیار در استقلال جواب نداد؟
چرا بختیار در استقلال جواب نداد؟

چرا بختیار در استقلال جواب نداد؟

آی‌اسپورت- بختیار رحمانی فوتبالی مشابه ایمان مبعلی بازی می‌کند. بازیکنی که باید در کنار یک هافبک دفاعی قلدر قرار بگیرد تا راحت پاس‌های عرضی و متوالی بدهد. در بهترین دوران فوتبالش، پست هشت را برای او کنار می‌گذاشتند. از فولاد خوزستان تا تیم ملی امید زیر نظر علیرضا منصوریان. اما چرا بختیار در استقلال جواب نداد؟

بختیار رحمانی هیچ‌وقت بازیکن شماره ده مناسبی نبوده است. نباید او را پشت مهاجم قرار دارد و انتظار فوتبال روان از او داشت. ولی منصوریان به دلیل این که می‌خواست هم‌زمان از فرشید، امید ابرهیمی و بختیار استفاده کند، مجبور بود که بختیار را از پست هشت به پست ده ببرد.

ضمن این که بختیار اعتماد به نفس بازیکن‌های بزرگ را ندارد. چه در بازی‌های بزرگ و چه در تیم‌های بزرگ یک بازیکن معمولی بود. بدترین دوران فوتبالش در تراکتورسازی و استقلالی رقم خورد که تحت فشار بود. حتی در تیم‌های کوچک‌تر هم وقتی زمان بازی با یک تیم بزرگ فرا می‌رسید، بختیار مثل قبل نبود. بختیار در این استقلال هم مانند تراکتورسازی آرزوی هواداران را خیلی زود برآورده کرد و به عنوان یک بازیکن معمولی خیلی زود از تیمش جدا می‌شود.

آماده نبودن بختیار در استقلال تقصیر علیرضا منصوریان هم هست. علاوه بر درنظر نگرفتن یک پست مناسب، او را زیادی تحت فشار هم گذاشت. با رفتارهای منصوریان از پیش فصل، همه منتظر بودند که تیم علیمنصور از ابتدا در جمع مدعی‌ها قرار بگیرد و بختیار چند پاس گل بدهد. ولی با گذشت چند مسابقه و ناکامی رحمانی، انگار او هم به پایان خط رسید.

دو فاکتور انتخاب پست اشتباه و فشار زیادی روی بازیکنی که اعتماد به نفس ندارد، از بختیار در استقلال یک ناکام ساخت.

 

۱۹ ۴  
آی اسپورت
2016-12-29 14:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
تراختورچی از تهران
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
زیاد تو یشکه آب و یخ مونده ، اور فرشینگ شده ، باید پردازش بشه دوباره !
Reza
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
اقا كلى خنديدم.. ياشاسين:))
۱
فرد
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
مشکل از بختیار هست نه کیسه.
بختیار یه بازیکن با قدرت بدنی بسیار ضعیف و بدون تکنیک و بدون سرعت و بدون قدرت شوتزنی هست و حتی دوندگی چندانی نداره.
بختیار کلا همینه. ضعیف و داغون. مفتش هم گرونه
۱ ۱
shahab.ir
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
خب چرا خریدنش با آون همه سر ودا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر