فهرست
بررسی شانس صعود استقلال؛ ناممکن نه، سخت!
بررسی شانس صعود استقلال؛ ناممکن نه، سخت!

بررسی شانس صعود استقلال؛ ناممکن نه، سخت!

آی اسپورت – در دیگر بازی گروه C لیگ قهرمانان آسیا دقایقی پیش الدحیل موفق شد میزبانش العین امارات را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و در رده دوم گروه بماند. در پایان هفته چهارم، الهلال با ۹ امتیاز صدرنشین است، الدحیل با ۶ امتیاز در رده دوم گروه قرار دارد، استقلال ۴ امتیازی سوم است و العین با ۲ امتیاز در رده آخر گروه ایستاده است.

حالا استقلال برای صعود کار بسیار سختی در پیش دارد. استقلال اگرچه مثل پرسپولیس در رده آخر گروهش قرار ندارد اما وضعیت این تیم شاید بدتر از پرسپولیس باشد. اختلاف ۳ امتیازی استقلال با الدحیل حتی اگر در رویاروریی مستقیم دو تیم جبران شود، باز هم شاگردان شفر کار سختی برای صعود دارند و برای این که امید بیشتری پیدا کنند، باید الدحیل را در تهران با اختلاف حداقل ۳ گل شکست دهند تا سرنوشت صعود در دستان خودشان باشد. اما برد با اختلاف یک یا دو گل، صعود استقلال را با اما و اگر روبرو خواهد کرد.

پیروزی بر الدحیل، استقلال و این تیم قطری را هفت امتیازی خواهد کرد و دو تیم بسته به تفاضل گل و البته نتیجه دو بازی رودررو در رده‌های دوم و سوم گروه قرار خواهند گرفت. به احتمال زیاد استقلال شانس چندانی برای جبران باخت ۳-۰ بازی رفت ندارد و شاگردان شفر حتی با پیروزی در برابر الدحیل، در پایان هفته پنجم باز هم در رده سوم گروه قرار خواهند داشت. در این صورت شاگردان شفر باید در هفته آخر العین را هم شکست دهند و منتظر تساوی یا باخت الدحیل به الهلال باشند. نکته ناراحت‌کننده این که استقلال ممکن است حتی با کسب ده امتیاز از گروه خود صعود نکند و در البته خوشبینانه‌ترین حالت، با احتمال باخت الدحیل به الهلال در هفته آخر ممکن است آبی‌ها با ۸ امتیاز هم صعود کنند. فعلا تنها راهی که شانس استقلال را برای صعود زنده نگه می‌دارد پیروزی بر الدحیل است و هر نتیجه‌ای جز این به معنای حذف آبی ها از آسیا خواهد بود.  

۵ ۸  
آی اسپورت
2019-04-23 22:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Fem
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۵۳
استقلال هر سال خوب هزینه می کنه ولی با توجه به نتایجی که می گیره کسی انتظار صعود از این تیم نداره.
arash
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۰۱
یه مشت بی عرضه جمع شدن تو این تیم.30 دقیقه تیم حریف ده نفره بود نتونستن کاری کنن جز آفساید هیچ برنامه ای نداشتن .واقعا چرا باید به همچین بازیکنایی حرفه ای گفت؟
مهدی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۲۱
آذری برا برق هم صرفه جویی کرده اینجا اصفهانی خسیس بی آبرو
۹ ۱
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۵۷
بی ابرو شما سرخاب ها هستید که کیسه بوکس عربها هستید ته جدول ابروریزی دارد نه صدر جدول
متنفر از استقلال Saeed
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۴
انشالله الدحیل تو تهران سه تا میزاره درتون تا جیگرمون خنک شه
تیم حکومتی کیسه فک کرده هنوز مسابقات آسیا در حد چهار جانبه امجدیه است
شیافپولیس
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۴
بودیمیر مارو میبردن آلان 6تا به الهلا ل زده بودین خخخ
۲
محمد
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۳۵
کیسه نهایت امتیازی که بتونه با الدحیل بگیره اگه شانس یارش باشه مساوی هست .نهایت امتیاز وگرنه باختش محتمل تر هست,چون سیستمش دفاع صرف و شاید نتیجه گرفتن از اشتباه حریف .جلوی الدحیل مجبوره حمله کنه و این یعنی باخت شاید با اختلاف گل.جلوی الدحیل نیمه ی اول ۷۰ به ۳۰ بود و نیمه ی دوم با اینکه زود گل خورد و الهلال هم ده نفره شد درصد ۵۶ به ۴۴ به نفع الهلال بود!!هیچ سیستمی نداره کیسه به غیر از دفاع صرف.انشاا... الدحیا تو تهران کیسه رو به نکاح دایمی خودش در میاره.
ساشا باتیستوتا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۴۵
اتفاقا غیر ممکن هست .تو بازی رودر رو به الهلال باخت. به بازی رو در رو بر فرض شکست الدوحیل اونجا هم باخته با این تفاسیر. گرانترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران بای بای.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر