فهرست
سویا ۱ – منچسترسیتی ۳؛ صعود زودهنگام منچسترسیتی قدرتمند
سویا ۱ – منچسترسیتی ۳؛ صعود زودهنگام منچسترسیتی قدرتمند

سویا ۱ – منچسترسیتی ۳؛ صعود زودهنگام منچسترسیتی قدرتمند

آی اسپورت – منچسترسیتی توانست بهترین عملکرد خود در لیگ قهرمانان را در زمین سویا نشان دهد و این تیم اسپانیایی را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد تا در فاصله دو بازی مانده تا پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان٬ صعود خود از این مرحله را قطعی کند. مانوئل پیگرینی با ترکیبی که در این بازی به میدان فرستاد هواداران تیمش را شوکه کرد. او کوین دبروین را روی نیمکت نشاند تا فرناندو و فرناندینیو را همزمان در خط میانی و پشت سر یحیی توره قرار دهد. این تاکتیک به خوبی برای سیتی جواب داد و به ویژه فرناندینیو عملکرد تحسین برانگیزی در نیمه اول که نیمه ای طوفانی برای سیتی بود٬ داشت.
رحیم استرلینگ در دقیقه ۸ گل اول را روی پاس خوب فرناندینیو به ثمر رساند و چند دقیقه بعد نقش این دو عوض شد تا این بار فرنادینیو روی پاس استرلینگ گل دوم را بزند. سویا یکی از گلها را توسط ترمولیناس جبران کرد اما سیتی باز هم برتری دو گله خود را حفظ کرد و در دقیقه ۳۶ توسط ویلفرد بونی به گل سوم رسید.
نیمه دوم تیم میزبان بهتر بازی کرد و سیتی عقب نشست اما تغییری در نتیجه حاصل شد تا سیتی اولین تیمی باشد که سویا را در زمین خودش در لیگ قهرمانان شکست داده و از طرفی صعود خود به دور یک هشتم نایی لیگ قهرمانان را هم در زودترین زمان ممکن قطعی کند.
     
آی اسپورت
2015-11-04 02:22:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر