فهرست
گلادباخ ۱ – یوونتوس ۱؛ حذف گلادباخ از لیگ قهرمانان
گلادباخ ۱ – یوونتوس ۱؛ حذف گلادباخ از لیگ قهرمانان

گلادباخ ۱ – یوونتوس ۱؛ حذف گلادباخ از لیگ قهرمانان

آی اسپورت – بوروسیا مونشن گلادباخ با تساوی مقابل یوونتوس شان صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را از دست داد. این تیم با وجودی که یوونتوس بابت اخراج هرنانس در نیمه دوم ۱۰ نفره شده بود٬ نتوانست از پس حریف ایتالیایی اش بربیاید.
گلادباخ خیلی زود برای حریف خط و نشان کشید و با ضربه محمود دهود تیر دروازه یووه را به لرزه در آورد و به فینالیست فصل گذشته لیگ قهرمانان هشدار سفت و سختی داد. تیم میزبان پاداش برتری اولیه خود را با گل فابیان جانسن که روی اشتباه کیه لینی مدافع یووه به دست آمد٬ گرفت. گلادباخ تیم برتر نیمه اول بود اما در دقایق پایانی یووه به بازی برگشت. پل پوگبا با یک پاس استادانه به استفان لیش اشتاینر این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد و او که به تازگی از عمل جراحی روی قلب خود باز گشته با یک ضربه والی دروازه میزبان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.
یوونتوس نیمه دوم را بهتر شروع کرد اما اخراج هرنانس بابت تکل دوپا روی دومینگس باعث شد اوضاع دوباره عوض شود.  در نهایت بازی با همین نتیجه تمام شد تا گلادباخ شانس صعود را از دست بدهد و یوونتوس بعد از منچسترسیتی در رتبه دوم گروه D قرار بگیرد.
     
آی اسپورت
2015-11-04 02:56:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر