فهرست
قوچان‌نژاد: شرایط فعلی چارلتون تجربه خوبی برایم نیست
قوچان‌نژاد: شرایط فعلی چارلتون تجربه خوبی برایم نیست

قوچان‌نژاد: شرایط فعلی چارلتون تجربه خوبی برایم نیست

آی اسپورت - رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم چارلتون می‌گوید به آینده تیمش مثبت نگاه می‌کند اما شرایط این تیم در لیگ دسته یک انگلیس خوب نیست. چارلتون در دیدار هفته‌ پانزدهم لیگ دسته یک فو‌تبا‌ل انگلیس در خانه میلتون کینس داونس به میدان رفت و با تک گل دین باودیچ در دقیقه ۲۹ شکست خورد. چارلتون با این نتیجه‌ ۱۰ امتیازی ماند و به رتبه بیست و سوم لیگ سقوط کرد. دیدار بعدی چارلتون شنبه هفته‌ آینده در خانه مقابل شفیلد ونزدی است. آنها همچنین بعد از تعطیلات بازی‌های ملی نیز به زمین بیرمنگام خواهند رفت.
 قوچان‌نژاد که از اواخر فصل ۱۴- ۲۰۱۳ برای نخستین بار در ترکیب ثابت چارلتون قرار می‌گرفت در مورد این بازی گفت: «شرایط سختی است. این نخستین بار است که در چنین وضعیتی قرار می‌گیرم. به هیچ وجه تجربه خوبی برایم نیست، ولی قرار گرفتن در چنین شرایطی بدون شک ما را قوی‌تر می‌کند. از دست دادن امتیاز در هفته‌های اخیر برایمان بسیار سخت بوده است. در شرایط بدی هستیم. نمی‌توانیم در مورد آن توضیح بدهیم یا این که گله‌ای از آن داشته باشیم. باید ادامه دهیم. این شرایطی است که باید بیاموزیم و با آن کنار بیاییم. باید شرایطمان را عوض کنیم، زیرا نمی‌توانیم تا پایان فصل این چنین باشیم. به سختی تلاش می‌کنیم و در تمامی جلسات تمرینی سعی می‌کنیم بتوانیم روند کنونی را تغییر دهیم.»  
 هفته‌ گذشته بود که سران باشگاه چارلتون گای لوزون، سرمربی تیمشان را اخراج کردند و به جای او فرایه را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کردند. قوچان‌نژاد در این زمینه گفت: «دو سال پیش با او کار کرده بودم. او دستیار ریگا بود. کمی با فلسفه او آشنا بودم. دوست دارد تیمش فو‌تبا‌ل بازی کند و برتری قابل توجهی نسبت به حریفان داشته باشد. البته او هم کمی زمان لازم دارد تا فلسفه‌اش را در تیم پیاده کند و ما نیز با آن کنار بیایم. باید به فرایه کمی زمان دهیم. باید به نظر هو‌اد‌ا‌ران احترام گذاشت. آنها نگران هستند. باید هم نگران باشند به خاطر این که در حال شکست خوردن در همه بازی‌هایمان هستیم. شرایط ما خوب نیست، اما امیدوارم هو‌اد‌ا‌ران همچنان به حمایت کردن از ما ادامه دهند تا ما هم بتوانیم در بازی‌های بعدی سه امتیاز را برای آنها کسب کنیم.»
 قوچان‌نژاد در پایان گفت: «نمی گویم بهترین تیم در لیگ دسته یک انگلیس هستیم، چون بهترین تیم نیستیم. کیفیت تیمی ما هم زیاد بالا نیست، ولی ما سزاوار قرار گرفتن در چنین رتبه‌ای نیستیم. می دانم می‌توانیم خیلی زود اوضاع را سر و سامان بدهیم، اما کمی زمان بر است. می دانم در حال‌ بیا‌ن‌ کردن جملات کلیشه‌ای هستم ، ولی به‌ هر‌ حال باید مثبت‌نگر باشیم. اگر همیشه منفی‌نگر باشیم این موضوع هیچ کمکی به ما نمی‌کند.»

منبع: ایسنا

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-04 13:12:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر