فهرست
استقلال باز هم واکنش نشان داد؛ این بار به بخشش اسی
استقلال باز هم واکنش نشان داد؛ این بار به بخشش اسی

استقلال باز هم واکنش نشان داد؛ این بار به بخشش اسی

آی اسپورت- بخشش اسماعیل شریفات و حضور این بازیکن در بازی استقلال و فولاد، واکنش سریع باشگاه استقلال را به دنبال داشت. معاون ورزشی باشگاه استقلال با انتقاد از بخشش اسماعیل شریفات گفت که فدراسیون فوتبال باید شکایت این باشگاه به کارت زرد امید ابراهیمی را هم مورد توجه قرار دهند.
به گزارش آی اسپورت به نقل از ایسنا، علی نظری جویباری در واکنش به بخشش اسماعیل شریفات چند ساعت پیش از شروع دیدار جام حذفی، گفت: من نمی‌دانم که آیا این قضیه صحت دارد یا نه ولی اگر درست باشد، این موضوع هم از کارهای عجیب فدراسیون است که اگر برای استقلال یا پرسپولیس رخ دهد همه رسانه‌ها به آن می‌پردازند و شلوغ کاری انجام می‌دهند. من در مورد محرومیت یا عدم محرومیت وی صحبتی ندارم و انتقادم نسبت به این موضوع است که چرا چند ساعت قبل از شروع بازی این اتفاق رخ داده است؟
وی ادامه داد: استقلال باید روز چهارشنبه با تمام قدرت به میدان برود و کاری به بازیکنان حریف نداشته باشد اما مطمئنا کادر فنی ما برای هر یک از بازیکنان حریف برنامه‌ریزی کرده است و این موضوع می تواند برای ما مشکل‌ساز شود.
معاون ورزشی باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به موضوع سه اخطاره بودن ابراهیمی، تصریح کرد: باشگاه استقلال به کارت زرد ابراهیمی برابر ملوان اعتراض کرد، اما مسئولان هیچ رسیدگی نکردند در حالی که این موضوع بسیار واضح بود که خوشحالی ابراهیمی برای فرزند خسرو حیدری است و ربطی به هواداران ملوان ندارد. امیدواریم مسئولان مربوطه حالا به اعتراض ما رسیدگی کنند.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-11-04 13:41:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر