فهرست
شما بنویسید: جهانبازی چقدر در حذف پرسپولیس موثر بود؟
شما بنویسید: جهانبازی چقدر در حذف پرسپولیس موثر بود؟

شما بنویسید: جهانبازی چقدر در حذف پرسپولیس موثر بود؟

آی اسپورت- در دقیقه 23 بازی امروز پرسپولیس و ذوب‌آهن داور در یک تصمیم جنجالی رای به اخراج ایمان صادقی داد تا روند بازی دگرگون شود. اما به جز این تصمیم داور، بی دقتی بازیکنان سرخ‌پوش هم در این نتیجه بی تاثیر نبود. شما دلیل اصلی حذف پرسپولیس از جام حذفی را چه می‌دانید؟به نظر شما تصمیم داور چقدر در حذف شاگردان برانکو موثر بود؟

کدخبر: 9412
  ۳۲  
آی اسپورت
2015-11-04 18:38:13
نظر دهید

۳۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۴
داور همه چیو بهم ریخت....فدراسیون می خواد تیممونو نابود کنه.خدااااااااااااااا
mohamad
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
99% نه 100% تیم مورینیو هم مقابل بارسلونا 90 دقیقه دفاع کرد نه 100 دقیقه اقای جهانبازی فعلا دو جام از ما گرفتی ببینیم در اینده چند تا
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
وقتی داور به ناحق تیمو میبازونه،چی میشه گفت؟مرسی برانکو،مرسی بچه ها مرسی پرسپولیس
گتاب سیتی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۰
60درصد/چون هافبک طراحمون مجبور به تعویض شد
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
حقشونه. دربی شانس آوردن این بازی جوابشو گرفتن.خخخخخخخخخخخخ
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
فدراسیون و وزارت ورزش می خوان پرسپولیس رو نابود کنن
عطا
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
فقط یک حرف دارم.افتخار می کنم پرسپولیسی ام.
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
شما چقدر ساده این.دستور از بالاتره که پرسپولیسو خراب کنن.مگه میشه همه داورا موقع بازی ما یهو افتضاح بشن؟
ali
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
جهان بازی صد درصد تو حذف پرسپولیس دست داشت ....متاسفانه..دوازبان پرسپولیس معلوم بود که خیلی اماتوره ..و احتمالا با سفارش به پرسپولیس اومده
Derrick Rose
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
8 ساله نمیذارن این تیم جام بیاره ... اصلا از مثنوی هزار من گذشته ..... پرسپولیس رو منحل کنید و خیال همه رو راحت کنید ..انگار این تیم اسرائیلیه ... تا کی ؟ چقدر ؟ چند سال ؟ چند تا بازی ؟ چرا همیشه این تیم ؟؟؟؟؟ چند تا حذف و جام دزدی دیگه شاهد خواهیم بود ؟ این کابوس چرا تموم نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟

منحلش کنید .. یا اسمشو بکنین پیروزی شاید عقده هاتون خالی بشه ....

امیدوارم فیفا رای مانوئل ژوزه رو خیلی قاطعانه اعلام کنه و پرسپولیس رو محکوم به پرداخت چنان هزینه ای بکنه که هیچ کس مسولیت پرداختش رو قبول نکنه و نتیجتا سقوط به دسته های پایین ترش رو شاهد باشیم تا خیلی راحت منحل شه و 40-50 میلیون نفر راحت شیم .....
امیر
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
امسال دیگه اشتباهات داوری بر علیه ما به خصوص جلوی تیمای اصفهانی طبیغی شده امسال جلوی اصفهانیها سه بار باختیم هر سه بار با کمک داور خداییش مشکوک نمی زنه؟؟؟؟
قدیمی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
آقای کفاشیان و تمامی مسئولین فدراسیون جون مادرتون ترو به همه مقدساتتون قسم پرسپولیس رو از لیگ بزارید کنار تا راحت شید دو تا هم کاپ بسازید یکی بدید به استقلال و یکی سپاهان شاید هم ذوب فرقی نداره.
بخدا قسم این فوتبال سالم نیست، سالم نیست، جهانبازی، زرگر، فغانی، صالحی و .. جون مادرتون خودتون رو جمع کنید مردم رو سرکار نزارید.
قدیمی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۲
بخدا قسم این فوتبال سالم نیست، سالم نیست، جهانبازی، زرگر، فغانی، صالحی و .. جون مادرتون خودتون رو جمع کنید مردم رو سرکار نزارید.
آقای کفاشیان و تمامی مسئولین فدراسیون قسمتون میدم به همه مقدساتتون پرسپولیس رو از لیگ بزارید کنار تا راحت شید دو تا هم کاپ بسازید یکی بدید به استقلال و یکی سپاهان شاید هم ذوب فرقی نداره.
قرمز
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
خدا جوابتو بزودی بده جهانبازی، عقده‌ای، بخدا اینا همه خرابن، خراب،
قدیمی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۶
آقای کفاشیان و تمامی مسئولین فدراسیون جون مادرتون ترو به همه مقدساتتون قسم پرسپولیس رو از لیگ بزارید کنار تا راحت شید دو تا هم کاپ بسازید یکی بدید به استقلال و یکی سپاهان شاید هم ذوب فرقی نداره.
بخدا قسم این فوتبال سالم نیست، سالم نیست، جهانبازی، زرگر، فغانی، صالحی و .. جون مادرتون خودتون رو جمع کنید مردم رو سرکار نزارید. خدا لعنتتون کنه آدمای کثیف، یکی از یکی کثیف ترید.
sina
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
100 %
sina
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۱
Kise kesha birun lotfan
اسمان
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
چون این تیم به وزارت تعلق داره فدراسیون عمدا این کارو میکنه.
Ashkan
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۰
این کثافتی که از زمان دار و دسته ساکت و تاج تو سپاهان شدوع شد؛با قلعه نویی تو سپاهان و استقلال ادامه پیدا کرد)اوجش تو قلعه نویی سپاهان سال اول بود ) و البته ادام اش با اطرافیان قلعه نویی و جناب نظری جویباری تو استقلال هنوز هم ادامه دره.باند اصفهانی توی فدراسیو و تصمیم امنیتی واسه به خاک نشوندن پرسپولیس با ایجاد بی ثباتی در تیم ،انتخاب مدیر عاملهای مسئله دار و..و حالا پرسپولیس برانکو خار چشمشونه.ما هوادارها فقط باید راضی باشیم وسته پایین تر ننواختنمون تا حالا.امسالم اون 2 هفته قعر نشینی فرمایشی واسه تست میزان حساسیت مردم بود مطمئن باشید
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
100%%
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۳۰
داور به کنار.....بازیکنای بی شعور خجالت بکشین.فقط بلدین مصاحبه کنین و به داور اعتراض کنین؟
از دو قدمی میزنین تو شیکم دروازبان
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۹
لنگیا بدون داور هیچی نیستن, هنوز از افتضاح ترکی تو دربی به سود لنگ نگذشته
مهدی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۰۶
داروازه بان با نیت زدن توپ دستانش را بالا آورده بود ودر سرعت بالا همین حس رو به داور الغا نموده است. به نظر من هر داور دیگری هم کارت قرمز را نشان میداد.
محمد حسن حاجی علیشاهی
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۲۶
پرسپولیس داره از علی دایی ضربه می خوره اون روزی قهرمانی را افشا کرد وامروز پرسپولیس چوبش را می خورد دایی رفت پی مربیگری خودش وپرپولیس ماند وانتقاد داورها ازاین تیم وقت خدا کند به خیر ختم شود
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
چی بنویسیم؟؟ صد در صد این دیگه سوال داره فقط باید فحش کمر به پایین بدیم به این مردیکه بی ناموس بی شرف به اون کمک داور دیوس و به کل کمیته داوران و فدراسیون
سعید
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۵۵
من اگر جای دوب آهن بودم درخواست میکردم بازی رو تکرار کنند
محسن
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
پرسیدن نداره دیگه مثل روز روشنه
مهیاری
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۱۹
همه چیز مشکوکه
همه چیز

اینقدر ناعدالتی در داوری

فقط برای یک تیم

داره کم کم شک ما تبدیل به میشه...
-
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۳۷
تاسف فقط
تیم ببازه خیالی نیست
ببازوننت درد داره
-
پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۰۶
به نظرم جهانبازی 70 درصد و امید عالیشاه عزیز 30 درصد.
همت در ابادی
پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۴۳
داور 30درصد ولی عالیشاه خان 70درصد همش دوس داره دریبل کنه بابا گل تک بتک رو بزن توی دروازه هشت متری دیگه .اگه یه بازی طارمی نباشه و گل نزنه و پنالتی نگیره اینا دوزار هم نمی ارزن .ا مثال داور اشتباه کرد پارسال هم نتونستیم این ذوب اهن رو ببریم
ا
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۳۴
اخراج بی دلیل و افتضاح نصف جهانبازی باعث حذف زودهنگام پرسپولیس شد، تمام برنامه های تاکتیکی تیم به هم ریخت ، مسلمان به اجبار زمین را ترک کرد ، دروازه بان سوم در یک شرایط غیر عادی وارد بازی شد ، همه این عوامل دست به دست هم داد تا مهاجمین نیز عملکرد خوبی نداشته باشند.صد در صد مقصر بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر