فهرست
رسیدن مسی به ال کلاسیکو٬ چیزی شبیه معجزه
رسیدن مسی به ال کلاسیکو٬ چیزی شبیه معجزه

رسیدن مسی به ال کلاسیکو٬ چیزی شبیه معجزه

آی اسپورت - مسی برای آماده شدن برای حضور در اولین ال کلاسیکوی فصل تنها 16 روز فرصت دارد. 21 ام نوامبر ( 30 آبان) تاریخی است که هم ستاره آرژانتینی و هم همه بارسایی ها در تقویم هایشان دور آن خط قرمز کشیده اند. هدف مسی حضور در این دیدار حساس است و دارد برای رسیدن به آن فازهای مختلف بهبودش را به سرعت پشت سر می گذارد. در این میان اما اساسی ترین سوال همچمنان بی جواب است و آن هم این که آیا مسی به موقع به بازی بارسا- رئال خواهد رسید؟ سوالی که جوی از عدم قطعیت و بلاتکلیفی را در باشگاه به وجود آورده.
لئو 26 ام سپتامبر در بازی با لاس پالماس مصدوم شد. بعد از آزمایش هایی که روی او انجام دادند، مشخص شد که لیگامنت زانوی چپ اش پاره شده، مصدومیتی که طبق تخمین ها به 6 تا 8 هفته وقت برای بهبود نیاز داشت.
الان بیش از 5 هفته از مصدومیت مسی می گذرد و با توجه به روند تحول روزانه اش، برنامه بهبود او چندان هم به تعویق نیفتاده که بشود احتمال رسیدن اش به ال کلاسیکو را کاملا رد کرد. اطرافیان مسی اطمینان می دهند که او هنوز هم برای حضور در دیدار برنابئو شانس دارد اما حرف آخر در این مورد را باید خود بارسلونا بزند.
لئو در حال حاضر هنوز به مرحله تمرین در زمین نرسیده و تمریناتش را در سالن بدنسازی انجام می دهد. پای مصدوم مهاجم بارسا مدتی طولانی بی حرکت بوده و حتی موقع راه رفتن هم آن را روی زمین  نگذاشته. در این مدت همه شاهد این بودند که هم تیمی اش لوئیس سوارس او را هر روز با ماشین خودش به شهرک ورزشی می برد.
با همه این تفاسیر هم کادر فنی و هم تیم پزشکی باشگاه دوست ندارند روند بهبود مسی جلو بیفتد. آن ها می خواهند ستاره تیم وقتی به طور کامل خوب شد پا به زمین بازی بگذارد ... هر چند که تا ال کلاسیکو هم زمان زیادی باقی مانده و مسی فرصت برای بهبود کامل دارد.
     
آی اسپورت
2015-11-05 02:03:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر