فهرست

زرینچه : امروز به تمرین استقلال می روم

آی اسپورت - جواد زرینچه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: قلعه نویی بهترین مربی ایران است و موفق شده چندین جام قهرمانی را برای استقلال به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: امسال قرارداد برخی بازیکنان به نحوی بسته شده بود که تعدادی از آنان از استقلال جدا شدند و بر این اساس دست قلعه نویی خالی بود اما وی برای ما همیشه امیر قلعه نویی است.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه خیلی ها از بودن در کنار امیر قلعه نویی، مدیر شده و یا به مدارج بالای فوتبال رسیده اند، گفت: همین افراد، اکنون قلعه نویی را تنها گذاشته اند و به دنبال این هستند تا خودشان در تیم استقلال همه کاره شوند.

زرینچه تصریح کرد: اگر لازم باشد، اسامی این افراد که به دنبال آوردن مربی خاص خودشان به استقلال هستند را بزودی افشا خواهم کرد.

وی ادامه داد: تیم استقلال همیشه برای ما عزیز و مهم تر از هر نام دیگری است. امیدوارم آبی پوشان در بازی ) مقابل الجزیره امارات عربی متحده در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به برتری برسند تا با روحیه ای مناسب بتوانند با هدایت امیر قلعه نویی، یک قهرمانی دیگر برای استقلال به ارمغان آورند.

زرینچه با ابراز گلایه از سوءاستفاده برخی ها از یکی از مصاحبه هایش با هدف ضربه زدن به استقلال افزود: صحبت های من کلی بوده و در خصوص شخص خاصی اظهارنظری نکردم.


به گزارش ایرنا، برخی رسانه  ها دیروز به نقل از «جواد زرینچه» اعلام کرده بودند که یکی از شرایط مربیگری در تیم استقلال تهران، پول دادن به لیدرها است.

     
آی اسپورت
2014-03-17 09:14:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر