فهرست
چلسی 2 – دیناموکیف 1؛ نجات موقت مورینیو
چلسی 2 – دیناموکیف 1؛ نجات موقت مورینیو

چلسی 2 – دیناموکیف 1؛ نجات موقت مورینیو

آی اسپورت – چلسی به لطف ضربه ایستگاهی ویلیان توانست به سختی و با نتیجه 2-1 از سد دیناموکیف در ورزشگاه استمفوردبریج بگذرد تا مورینیو موقتا از زیر فشارهای سنگینی که بابت نتایج ضعیف تیمش به او وارد شده، خلاص شود.
چلسی در نیمه اول بر بازی مسلط بود و دیناموکیف به شوتهای از راه دور بسنده می کرد که هیچکدام از آنها خطری روی دروازه میزبان ایجاد نکرد.
چلسی با گل به خودی الکساندر دراگوویچ بازیکن دینامو به برتری 1-0 رسید. ویلیان از سمت راست سانتر کرد و مدافع تیم اوکراین با ضربه سر به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد. دقایقی قبل از این صحنه، دیگو کاستا خوش شانس بود که بابت تمارض در محوط جریمه حریف اخطار نگرفت چرا که با برخوردی ساده با دراگوویچ خودش را به زمین انداخت هرچند که در همین صحنه هم مورینیو با لبخندهای عصبی در کنار زمین باز هم اعتقاد داشت عدالت در مورد تیمش رعایت نشده و باید پنالتی گرفته می شده.
ویلیان در شروع نیمه دوم می توانست با ضربه سر گل بزند که اینطور نشد تا اینکه دراگوویچ توانست گل تساوی را برای تیم میهمان بزند. با این حال ویلیان که به همراه دراگوویچ نقشهای اصلی نمایش استمفوردبریج بودند در دقیقه 83 با ضربه ایستگاهی زیبای خود، مورینیو و چلسی را نجات داد.
     
آی اسپورت
2015-11-05 03:10:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر