فهرست
آرسنال، سردار ازمون  را زیر نظر دارد
آرسنال، سردار ازمون را زیر نظر دارد

آرسنال، سردار ازمون را زیر نظر دارد

آی اسپورت - آرسنال، سردار آزمون را می خواهد. این خبری است که در روزنامه ایران ورزشی منتشر شده . به نوشته این روزنامه، استعدادیابهای باشگاه آرسنال با حضور در محل تمرین روبین کازان روسیه، با مهاجم جوان این تیم صحبت کرده اند.

سردار آزمون که البته علاقه ای به رسانه ای شدن این موضوع نداشته، ترجیح می دهد زیاد در مورد جزئیات آن صحبت نکند اما گویا او می تواند فصل آینده راهی انگلیس شود البته به شرط اینکه توپچی ها آن موقع هم سردار را بخواهند.

در این گزارش آمده : آرسنالی‌ها به شهر ماربلا رفتند. همان شهری که روبین‌کازان، اردوی خود را به پا کرده بود. استعدادیاب‌های آرسنال، بازی روبین‌کازان و متالیست اوکراین را از نزدیک دیدند. سردار در این بازی مثل بازی‌های قبل از ابتدا در ترکیب به میدان رفت و درخششی فوق‌العاده داشت.
بعد از پایان بازی نوبت رسید به مکالمه استعدادیاب آرسنال با سردار 19 ساله. سوال و جواب‌ها اما کوتاه بود، چون آرسنال ریز اطلاعات سردار را در اختیار داشت. نکته جالب اما وقتی بود که استعدادیاب آرسنال این اطلاعات را به آزمون داد: «تو 11 بازی در لیگ روسیه داشته‌ای. در لیگ اروپا هم 2 بار فرصت بازی به تو رسیده که یک گل به ثمر رسانده‌ای.» آنها تمام اطلاعات سردار را در دست داشتند جز یکی؛ اینکه آیا می‌تواند از روبین کازان جدا شود یا نه؟ این را از سردار پرسیدند و او جواب کوتاهی به آنها داد: «قراردادم طوری بسته شده که می‌توانم فصل بعد از روبین کازان جدا شوم.»

     
آی اسپورت
2014-03-17 09:49:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر