فهرست
عذرخواهی روابط عمومی فدراسیون از کادر فنی تیم امید
عذرخواهی روابط عمومی فدراسیون از کادر فنی تیم امید

عذرخواهی روابط عمومی فدراسیون از کادر فنی تیم امید

آی اسپورت - مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرده اصلاحات لازم در اسامی بازیکنان تیم ملی امید در سایت فدراسیون انجام خواهد شد. 
امیرحسین حسینی درباره اشتباهات صورت گرفته در اعلام اسامی بازیکنان در سایت فدراسیون فوتبال گفت: ضمن خسته نباشید به اعضای تیم ملی امید که در این مدت ارتباط خوبی هم با روابط‌عمومی فدراسیون داشتند و هم پوشش خوبی در اخبار آنها صورت گرفته به خاطر این اشتباه از هواداران و تیم امید که کمترین خواسته‌شان این است که اسامی‌شان بدون دغدغه منتشر شود، عذرخواهی می‌کنم.
وی افزود: اسامی بازیکنان به صورت مستقیم در اختیار روابط‌عمومی فدراسیون قرار نمی‌گیرد، بلکه اسامی تیم‌های ملی در ابتدا در اختیار امور مربوطه قرار می‌گیرد و بعد روی سایت فدراسیون منتشر می‌شود. به عنوان مثال اسامی تیم امید ابتدا در اختیار کمیته جوانان قرار گرفته و با یک اشتباه سهوی لیست در اختیار روابط‌عمومی قرار گرفته است و ما هم با رعایت امانت آن را منتشر کردیم.
حسینی با بیان اینکه اشتباهات از سوی روابط‌عمومی نبوده، اظهار داشت: من از طرف کمیته جوانان و فدراسیون عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم دیگر این اتفاق تکرار نشود. تذکرات لازم هم داده شده و خواسته‌ام این است با دقت نظر بیشتری کار کنند تا کادر تیم‌های ملی به ویژه امید که همه از متخصصان هستند به خاطر یک اشتباه سهوی زیر سوال نروند و درباره آنها القاب نادرست به کار برده نشود.
مدیر روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال ادامه داد: این اشتباه از سوی کادر فنی تیم ملی امید نبوده و به همکارانم گفتم تا اصلاحات لازم را انجام دهند و همان طور که خاکپور اعلام کرده اسامی در سایت فدراسیون منتشر شود. باید از اشتباهات سهوی که باعث لطمه زدن به کادر تیم المپیک می‌شود جلوگیری کنیم.
 


کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-05 13:52:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر