فهرست
«پرسپولیس قهرمان می‌شه» را من سرودم
«پرسپولیس قهرمان می‌شه» را من سرودم

«پرسپولیس قهرمان می‌شه» را من سرودم

آی اسپورت - مرتضی احمدی درباره علاقه اش به پرسپولیس گفته بود:این تیم را از ابتدا دوست داشتم. حتی شعار «پرسپولیس قهرمان میشه» را هم من سرودم که هنوز هم معروف است و مردم در استادیوم آن را می خوانند. البته این شعار یک باره به ذهنم رسید و از کسی سفارش نگرفته بودم. در تمام این سال ها برای هر کاری که قرارداد می بستم، این شرط را می گذاشتم که وقت بازی این تیم من سر کار نمی آیم. البته مثل جوان های امروز روی افراد تعصب نداشتم و ندارم، بلکه علاقه من به خود باشگاه پرسپولیس بود.
وی در این گفت و گو که یک سال پیش از درگذشتش انجام شد درباره اینکه آیا هنوز برای دیدن بازی های پرسپولیس به استادیوم می رود یا نه گفت:نزدیک به دوسال است که دیگر نمی روم. در گذشته اجازه داشتیم با زن و بچه هایمان به استادیوم برویم، در نتیجه مردم رعایت کرده و فحاشی نمی کردند اما الان نه وضعیت رفاهی استادیوم مناسب است، نه مردم مسائل اخلاقی را رعایت می کنند و نه ما چون مثل گذشته جایگاه ویژه داریم. بدتر از همه اینکه مردم فکر می کنند من جوان 20 ساله هستم، تا تیم یک گل می زند از خوشحالی خودشان را از سکوهای بالا به سمت پایین رها می کنند و من هم که دیگر توان تحمل وزن آنها را ندارم! پایان بازی هم که می خواهیم برویم یک موبایل در دست شان می گیرند و می خواهند عکس بگیرند و فیلم پر کنند. من هم نفسم می گیرد نه اینکه نخواهم، دیگر توان بعضی از کارها را کمتر دارم.

منبع: تماشاگران امروز

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-05 14:11:22
نظر دهید

۱ نظر
امین یاراحمدی
پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
این ‌شعار یکی از معروف ترین شعارها و به نوعی حتی شعر خیلی محبوبی هم هست... اونوقت این خدابیامرز که همه جا راجبه خودش و هواداریش از پرسپولیس صحبت. کرد و حتی تا برنامه نود هم اومد یه بار تا وقتی زنده بود به این مطلب اشاره نکرد... مطلب تماشاگران امروزه...چی میشه گفت دیگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر