فهرست
تارتار: گل سپاهان ناجوانمردانه بود
تارتار: گل سپاهان ناجوانمردانه بود

تارتار: گل سپاهان ناجوانمردانه بود

آی اسپورت- راه‌آهن تا دقیقه نود به‌خوبی از دروازه‌ی خود محافظت کرد و با تساوی در وقت معمول انتظار ضربات پنالتی را می‌کشید. اما سپاهان دو گل در وقت اضافه زد تا پیش از پنالتی‌ها تکلیف حریف ذوب‌آهن مشخص شود. صحبت‌های مهدی تارتار را بعد از این باخت می‌خوانید:

*با توجه به اینکه در جام حذفی بازی می‌کردیم هر دو تیم خیلی محتاط عمل کردند و در 90 دقیقه بازی مساوی شد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که منسجم بودند و در نیمه دوم موقعیتی به حریف ندادند.
*به نظرم گل در شرایط ناجوانمردانه به دست آمد بازیکن ما روی زمین بود آن هم در شرایطی که بازیکن حریف ضربه‌ای را به بازیکن ما زده بود. امیدوارم در صحنه گل خطایی صورت نگرفته باشد البته از قضاوت اکبریان تشکر می‌کنم که خیلی خوب سوت زد.
*باخت یک بر صفر با 2 یا 3 بر صفر فرقی ندارد به همین دلیل پس از دریافت گل مهاجم اضافه کردیم که متاسفانه گل دوم را خوردیم و از هم‌اکنون تمرکز خود را روی لیگ برتر خواهیم گذاشت.
*خیلی خسته هستیم بازیکنان ما محدود است. دست ما روی نیمکت خالی است. 14-15 بازیکنی بیشتر نداریم که آن هم به خاطر شرایط اول فصل بوده است. مقابل سپاهانی بازی کردیم که متحول شده و طبیعتا تاثیر خود را می گذارد اما ما فرصتی به آنها ندادیم.
*جا دارد از فرکی تشکر کنم اما معمولا وقتی تغییر کادر فنی رخ می دهد به نوعی بازیکنان شرایطشان بهتر می شود اگر آن شخص هم محرم نویدکیا باشد که از اسطوره‌های فوتبال اصفهان است شرایط متفاوت‌تری را رقم خواهد زد.کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-05 19:02:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر