فهرست
بصیرت: محرم مثل من با باشگاه زندگی کرده‌است
بصیرت: محرم مثل من با باشگاه زندگی کرده‌است

بصیرت: محرم مثل من با باشگاه زندگی کرده‌است

آی اسپورت- محرم نویدکیا که در بازی امروز هدایت سپاهانی‌ها را برعهده داشت در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت نکرد تا مجید بصیرت پاسخگوی خبرنگاران شود:

**جا دارد قبل از هر چیزی از فرکی و سجادی تشکر کنم. فرکی مرد نمونه ورزش است و من همیشه آرزوی موفقیت برای وی دارم. هر مربی یک خصوصیت دارد. فرکی درس زندگی به ما داد و من شخصا درس های فراوانی از وی یاد گرفتم.
**بازی در جام حذفی حساسیت های خاص خود را دارد. راه آهن هم با انگیزه بالایی در برابر ما قرار گرفته بود اما ما هم سپاهان هستیم. ضمن این که تماشاگران یار دوازدهم ما بودند و بچه ها نیز زحمات فراوانی کشیدند. امیدوارم در این تعطیلات 20 روزه تصمیماتی که باشگاه می گیرد به سود همه باشد.
**انتخاب مربی در دو سه روز کار سختی برای باشگاه است. به همین خاطر محرم این کار سخت را پذیرفت اما پس از آن کار بر عهده هیات مدیره و رییس کارخانه سبحانی است. فراموش نکنیم که مهم سپاهان است نه ما. اگر از ما بخواهند کمک می کنیم اما در هر حال آرزوی موفقیت می کنیم برای کل مجموعه سپاهان.

**بازیکنان هم خیلی چیزها یاد گرفتند. فرکی بی دلیل دو سال پیاپی مربی اخلاق نشده است. بازیکنان در زمان او تلاش زیادی کردند اما گاهی توپ وارد دروازه نمی شود. امروز هم اگر ضربه ایستگاهی و کاشته دقیقه 92 که برای راه آهن گرفته شد گل می شد کار ما تمام بود. می بینید که مورینیو هم در چلسی نتیجه نگرفته است. در ایران هم منصوریان شرایط خوبی در سال گذشته داشت اما امسال برعکس شده است. عکس این شرایط را عبدالله ویسی داشت. فوتبال والیبال نیست که تیم خوب حتما ببرد.
**محرم مثل من، محمود کریمی، مسعود خادمی و.. از جمله نفراتی است که از 10 سالگی در باشگاه بوده اند و با باشگاه زندگی کرده اند. هر تصمیمی آنها بگیرند به سود باشگاه است و انها در جهت منافع باشگاه تصمیم می گیرند. من زمانی که کرانچار در تیم بود در فصل بعد از تیم جدا شدم اما با وجود جدا شدن من از تیم، همیشه از کرانچار تعریف کردم. بعد کرانچار از من دعوت کرد که از سایپا و پیکان به سپاهان بازگردم. مهم سپاهان است نه بازیکنان. الان هم اگر یک سمربی مرا نخواهد من به نظر وی احترام می گذارم. باید کاری کنیم که سپاهان موفق شود.کد خبر:9401
     
آی اسپورت
2015-11-05 19:40:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر