فهرست
صعود ساحلی بازان به نیمه نهایی با هت‌ریک احمدزاده
صعود ساحلی بازان به نیمه نهایی با هت‌ریک احمدزاده

صعود ساحلی بازان به نیمه نهایی با هت‌ریک احمدزاده

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال ساحلی امشب مکزیک را هم شکست داد تا به همراه تاهیتی از گروه خود صعود کند. ملی‌پوشان ایران که در اولین بازی مقابل تاهیتی شکست خورده‌بودند، شب گذشته در دومین بازی خود پرتغال را از پیش رو برداشتند و با برد امشب خود مقابل مکزیک جواز حضور در مرحله‌ی نیمه نهایی را کسب کردند.
شاگردان میرشمسی در وقت اول بازی توسط مهدی حسنی و علی نادری به گل رسیدند و با پیروزی 2 بر صفر وقت اول را به پایان رساندند. در وقت دوم مکزیکی‌ها توانستند اختلاف را جبران کنند و بازی را به تساوی کشاندند اما در دقیقه پایانی این وقت ضربه زیبای قیچی برگردان محمد احمزاده بار دیگر ایران را پیش انداخت. در وقت سوم بار دیگر محمد احمدزاده توانست 2 بار دروازه مکزیک را باز کند تا در پایان شاگردان میرشمسی با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی رسیدند.
در دیگر بازی امشب پرتغال که چند ماه قبل در جام جهانی قهرمان شده‌بود با حساب 6 - 2 به تاهیتی باخت و از مسابقات حذف شد. در گروه دیگر روسیه 5 بر 4 مقابل امارات میزبان مسابقات شکست خورد اما با 6 امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار گرفت. مصر هم با پیروزی 7 بر 6 مقابل آرژانتین 6 امتیازی شد و به عنوان تیم دوم گروه صعود کرد. به این ترتیب در مرحله نیمه‌نهایی فردا تیم فوتبال ساحلی تاهیتی با مصر روبرو خواهد شد و ایران نیز رو در روی روسیه قرار خواهد گرفت. برنامه مرحله نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات به شرح زیر است:مصر - تاهیتی؛ ساعت 18 و 15 دقیقهایران - روسیه؛ ساعت 19 و 30 دقیقه

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-05 22:27:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر