فهرست
یادداشت : ضیا را ممنوع کنید، گوران را مشهور
یادداشت : ضیا را ممنوع کنید، گوران را مشهور

یادداشت : ضیا را ممنوع کنید، گوران را مشهور

1- هیچ کس نامش را نمی‌دانست. اگر می‌خواستند او را معرفی کنند می‌گفتند همون پسره که ادای علی دایی رو درمی‌آورد. خیلی طول کشید تا فهمیدند که نامش سامان گوران است. البته بعد از این که فهمیدند باز هم وقتی می‌گفتند ادای دایی را درمیاورد راحت‌تر میشناختنش تا این که بگویند گوران! حسابی گل کرده بود و شهرتش کم کم از این که فقط روی آنتن تلویزیون ادای دایی را دربیاورد فراتر شد. هر برنامه‌ای در هر جا که برگزار می‌شد گوران پای اول مجالس بود. شور این مساله آنقدر درآمد که دایی لب به اعتراض گشود. اعتراضاتی از نوع خودش با شدیدترین لحن و بیان. در کنفرانس مطبوعاتی راه‌آهن گفت:«این کار قانونی نیست و کاری نمی شود کرد. البته می شود کاری کرد اما وقتش را ندارم که صرف آدم های لوده و احمق کنم. اگر بخواهیم چنین کاری کنیم، نباید زندگی کنیم.» در این میان نه صدا و سیما وارد مساله شد و نه هیچ شخص سومی. در یک محفل دایی با یک پس گردنی از گوران شکایت کرد و بعدش هم همه چیز تمام شد و رفت.
2- علی پروین بود و ابهتش. شاید روی سکوها کسی جرات می‌کرد با شعار«علی دنبه» پروین را خطاب قرار بدهد اما کسی فکرش را نمی‌کرد یک روز روی آنتن تلویزیونی از فردی با آن همه ابهت بپرسند نظر شما در مورد شعار «علی دنبه» چیست! فردوسی‌پور این سوال را پرسید و با یک واکنش غیرمنتظره روبرو شد. البته فردوسی‌پور این شعار را به زبان نیاورد و فقط از پروین در مورد شعار استقلالی‌ها پرسید. پروین با خنده گفت:«علی دنبه را می‌گویی؟ خدا بیامرز مادرم می گفت من با آبگوشت تو را کردم علی پروین!»
3- علی ضیا خیلی بد کری می‌خواند. علی ضیا یکی از فاجعه‌های مجری‌گری و هواداری است. علی ضیا خیلی چیزها هست اما روی آنتن زنده ارگانی که او را ممنوع التصویر کرده نه کسی را مسخره کرده و نه شعاری را علنا بیان کرده. در کافه‌ای ، در محفلی و یا در هر جایی خارج از صدا و سیما و استادیوم در ملا عام، شادی کرده و شعاری داده. آن هم علیه پرویز مظلومی. شاید پرویز مظلومی که نامش به اندازه دایی و پروین بزرگ نیست دلش هم به اندازه آنها بزرگ نباشد اما کسی نمی‌داند صدا و سیما این وسط چه می‌گوید. صدا و سیمایی که پایه گذار مسخره کردن به نام طنز بود و زمانی برنامه‌ای با این مضمون در صدر مخاطبین برنامه‌هایش قرار داشت و گزارشگر فوتبالش بارها با بحث بارش باران و مظلومی شوخی کرده چرا مدعی العموم شده است.
نیلوفر کنگرانی
  ۱۸  
آی اسپورت
2015-11-06 20:27:29
نظر دهید

۱۸ نظر
شیما
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۱۶
ضیا توهین کرد، گوران شو منی... فرق این دو تا رو بفهمید
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۶
ببین نظراتت برای هوادارای اس اس پشیزی ارزش نداره
علیرضا
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
خانم محترم خلط مبحث نکن.گوران استخدام صدا و سیما نیست ولی ضیا مجری صدا و سیما هستش
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
توهین های علی دایی به گوران اشکالی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اما یه حرف ضیا در یه محفل خصوصی اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟
حسام نساجی چی
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
خیلی خوب بود
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۱۶
این خانوم نویسنده یه لنگی عقده ای هست
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
برای کیسه کشا باید تاسف خورد. درود بر نویسنده مطلب
سرور لنگی
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۰۰
علی دنبه و علی لابی دلشون بزرگتره یا شکمشون
آنتی دایی
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۰
با اینکه حالم از دایی بهم میخوره ولی به نظرم نویسنده درست میگه. فقط کلاه گیس مظلومی حرمت داره؟
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
نه, علی دنبه حرمت داره
آنتی کیسه
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۰۲
کلاه گیس توهینه؟ خب آقا بعد بازی روی هوا بود دیگه؟ نبود؟ کیسه کش جماعت همینه. دم علی ضیا گرم ولی این گوران یه بیشعور به تمام معناست. پستش توی اینستاگرام در مدح رحمتی و توهینی که به علیرضا حقیقی کرد رو کسی ندیده؟ سوزش تساوی بهتر از برد پرسپولیس کبیر خیلیارو سوزوند. تا مدتها منتظر سوزش کیسه هستیم و سیل توهیناشون..
میم جیم
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۲۵
توهین نکرده ... حقیقت رو گفته .... کلاه گیسی ست دیگه نیست؟
اینهمه بی مو تو دنیا خجالت می کشن از کم مو بودن؟ اونی که خجالت میکشه رفته کلاه گیس گذاشته... حالا هم میگه نباید به کلاه گیسم بخندی.
مظلومی خودش باید بره فک کنه ببینه تو شصت ساکگی چرا هنوز گیش خضاب می کنه و کلاه گیس میزاره.

ایضا میباس به امثال درخشان و استیلی هم خندیدکه ژل تزریق می کنند و بوتاکس می کنند. باید خندید تا بفهمن کار ضد ارزش جامعه نکنند.
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۲۶
شما ببین سوزش ٩٦ چقدر بوده
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۲۳
ضیا رو اعدام کنند شما راضی میشید
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۳۰
جالبه که هر صفحه ای رو باز میکنی هواداری استقلال با بی ادبی و بی منطقی تمام در حال در و گوهر فشانی هستن
سینا
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۴۸
خوب اگه کلاه گیس توهینه نزاره روسرش،بنده لااقل از علی دایی اصلا خوشم نمیاد ولی مشکل دایی یک مشکل خدادادی هست نباید موجب تمسخر بشه تازه دایی وپروین وکجا ومظلومی کجا ودرضمن به کسایی که معلم اخلاق شدند فقط یک لحظه ببینند خودشون چه حرفایی زدن وخواهرومادرو .... بازیکن خودشون گرفته تاداور و ....... چند بارمورد عنایت قرار دادن
-
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۱۸
استقلالین دیگه..... منطق حالیشون نیس
ناشناس
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴، ۰۵:۲۲
واقعا آفرین به شما با این همه فهم و شعور.
واقعا خوشحالم وقتی می بینم کسی به این خوبی آدم های بی ارزشی مثل ضیا و گوران را می شناسه.
ممنون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر