فهرست
اعتراض مظلومی به کی‌روش: بازی با گوام ۲۰ روز تعطیلی می خواهد؟
اعتراض مظلومی به کی‌روش: بازی با گوام ۲۰ روز تعطیلی می خواهد؟

اعتراض مظلومی به کی‌روش: بازی با گوام ۲۰ روز تعطیلی می خواهد؟

پرویز مظلومی در تماس تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص بازی با فولاد گفت: بازی خوبی با فولاد داشتیم. دقیقه 3 گل خوردیم اما بازیکنان خیلی زود مسایل جمع کردند. از بازیکنان و هواداران هم تشکر می‌کنم که وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دادند.
دربی: خوشحالم که بازی خوبی در دربی شاهد بودیم و همه راضی بودند. از لحاظ فرهنگی هم کارهای خوبی صورت گرفت و جا دارد تشکر کنم. ما با داشته‌هایمان توانستیم نمایش قابل قبولی داشته باشیم.
شما تیم‌تان هجومی است اما در نیمه دوم مقابل پرسپولیس این طور نبودید؟ شرایط بازی به گونه‌ای شد که آن تعویض‌ها را انجام دهیم. پرسپولیس رو به بازی مستقیم آورد و بازی را از ما گرفت. مدافع اضافه کردیم که کنترل کنیم و موفق بودیم. کریمی جوان را هم برای ضد حمله آوردیم اگر روی پاس‌های آخر دقت می کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. در دقایق پایانی بنگر هم از خط دفاع به حمله آنها آمد و ما دیگر تعویض نداشتیم که آنها را کنترل کنیم. توپ آخر هم نفهمیدیم چگونه وارد دروازه شد. ما با داشته‌هایمان تهاجمی بازی می‌کنیم اما هر بازی شرایط خاص خود را دارد.
 تعطیلی لیگ: این وقفه روی همه تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. وقتی در 7-8 روز چند بازی انجام می‌دهیم به بازیکنان هم آسیب می‌زند و به یک باره به تعطیلی 20 روزه می‌رویم. به نظر کی‌روش احترام گذاشتم اما تعطیلی لیگ خیلی سخت است و بازیکنان را تمرین‌زده می‌کند. 3 بازیکن ما به تیم امید رفته و 2 نفر بزرگسالان. در مجموع5 یار اصلی خود را نداریم و 3 روز قبل از مسابقه هم آنها را به ما تحویل می‌دهند. کار سختی است که مردم هم انتظار دارند. هیچ همکاری با باشگاه‌ها انجام نمی‌شود و هوای تیم‌ها را ندارند. بازی با گوآم 20 روز تعطیلی نمی‌خواهد؟! شب مسابقه هم تیم را به اردو ببریم 4-5 گل به گوام می‌زنیم.
شما مربی سید رحمتی هستید و برای نبود او در تیم ملی چه نظری دارید؟ تمام مربیان و کارشناسان می‌گویند که رحمتی بهترین دروازه‌بان ایران بوده و جایش در تیم ملی خالی است. او از لحاظ اخلاقی هم شرایط بسیار خوبی دارد و تعجب می‌کنم که چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شود. فکر می‌کنم در این میان لجبازی وجود دارد و کی‌روش خودش بهتر می‌داند. امیدوارم او روزی برگردد. هر بازیکنی اشتباه می‌کند و ما مربیان به عنوان معلم باید آنها را راهنمایی کنیم.
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-06 14:57:29
نظر دهید

۱ نظر
سعید
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
آب که سر بالا بره قورباغه ابوعطا می خونه درسته پرویز خان ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر