فهرست
نقد عملکرد عجیب بهرام شفیع / قطع کردن بی‌موقع زبان مهمان!
نقد عملکرد عجیب بهرام شفیع / قطع کردن بی‌موقع زبان مهمان!

نقد عملکرد عجیب بهرام شفیع / قطع کردن بی‌موقع زبان مهمان!

آی اسپورت-  برنامه ورزش و مردم که سالهاست در شبکه اول روی آنتن می رود مجری‌ای دارد که تهیه کننده آن نیز هست؛ بهرام شفیع که از گزارشگران قدیمی و پیشکسوت عرصه رسانه است و البته همزمان رئیس فدراسیون هاکی نیز هست.

بهرام شفیع در اکثر برنامه‌هایش به قدیمی‌ترین برنامه ورزشی تلویزیون بودن افتخار می کند و البته که اتفاق خوبی نیز به شمار می رود اما اتفاقاتی که در این برنامه رخ می دهد و چیدمانی که دارد در اکثر برنامه‌ها روی اعصاب و روان مخاطب و هر ببیننده‌ای رژه می‌رود و حتی کار را تا جایی پیش می برد که برخی یا کانال را عوض می کنند یا تلویزیون را خاموش می کنند و کنترل را بر زمین می کوبند!
یکی از این برنامه همین برنامه امروزی بود که حسین فرکی مهمان حضوری‌اش بود و خیلی‌ها منتظر بودند تا این سرمربی آرام و کم حرف دلایل کناره‌گیری از سپاهان را اعلام کند و حرف‌هایی را بر زبان بیاورد که حداقل باشگاه سپاهان را بهم بریزد و محرم نویدکیا را وادار به پاسخگویی کند.
اما درست در شرایطی که فرکی می رفت تا وارد بحث‌های داغ و افشای برخی حقایق شود بهرام شفیع میان حرفش می پرید و صحبت هایی را مطرح می کرد که نطق فرکی را بند می‌آرود. درست در زمانی که موتور فرکی روشن شده بود تا در مورد دلایل پشت پرده کناره گیری اش صحبت کند ناگهان شفیع وسط حرفش پرید و گفت: برویم بازی آرسنال و بایرن مونیخ را ببینیم!! بازی که چند روز قبل برگزار شده بود.
از این دست اتفاقات در برنامه ورزش و مردم زیاد رخ می دهد و در مورد سایر مهمانان نیز این اتفاق رخ می دهد. حتی زمانی که فرکی داشت در مورد مسائل مهم دیگری صحبت می کرد بازهم شفیع میان حرفش پرید و از مورینیو و غذا و قارچ و ... صحبت کرد تا حرف فرکی قطع شود!
این اتفاق بازهم تکرار شد و در حالی که فرکی صحبت هایش را با نام بردن مشخص از محرم نوکیا آغاز کرده بود و قصد داشت حرف های جدیدی بزند بهرام شفیع دوباره یک کار غیرحرفه‌ای دیگر انجام داد و با پرویز مظلومی تماس تلفنی گرفت که هیچ حرفی برای گفتن نداشت و مجددا در مورد دربی صحبت کرد! این در حالی بود که وقت برنامه رو به اتمام بود.
درحالی که زمان کوتاهی تا پایان برنامه باقی مانده بود و طبیعتا فرکی حرف های زیادی برای گفتن داشت بهرام شفیع در اقدام عجیب دیگری سراغ نشست خبری حبیب کاشانی و محمد خاکپور رفت که مربوط به روز چهارشنبه بود و چندین بار از شبکه های مختلف تلویزیون پخش شده بود و در رسانه های دیگر هم به طور کامل پوشش داده شده بود!
برنامه ورزش و مردم که دهه چهارم فعالیتش را طی می کند می تواند یکی از تاثیرگذارترین برنامه های ورزشی تلویزیون باشد به شرط آنکه بهرام شفیع به عنوان یک پیشکسوت اول در خودش تجدید نظر کند و دوم در مورد چیدمان برنامه اش و رفتار حرفه ای که باید در قبال مهمان حضوری اش داشته باشد.
حسین فرکی در شرایطی به این برنامه رفته بود که بعد از کناره گیری اش از سپاهان صحبت های مفصلی انجام نداده بود و این برای اولین بار بود که به تلویزیون می رفت و قصد داشت افشاگری کند اما شفیع و برنامه اش این فرصت طلایی را از دست دادند. حالا مشخص می شود چرا برنامه نود و عادل فردوسی پور با فاصله زیاد پربیننده ترین برنامه تلویزیون هستند!

منبع: مهر
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-06 15:02:45
نظر دهید

۹ نظر
سینا
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۲۲
یکی از ضعیف ترین مجری هایی که می شناسم همین شفیعه. (نه فقط در برنامه های ورزشی) معمولا خودش بیشتر از مهمان برنامه حرف می زنه! انواع حرفای باربط و بی ربط رو می پرونه.
۱
farhad
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
خدا بیامرزه پدرتون و واقعا من همیشه از این حرکت زشت این مجری عصبی میشم. حال آدم و بد میکنه با این حرکتش
۱
هروز بدتر از دیروز
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
شفیع مرده خور*لایق قرمز های جام ازدستشون پریده*
۱
ali nazari
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹
mani bad az 20 sal tazeh fahmidin in bande khoda hichi balad nist tu mojri gari????mesle peyman yousefi, 100% messe ham
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
آقایون صداو سیمایی خواهشا یک کاری بکنید خدا شاهده اعصاب نمونده برا مردم از دست این آقای شفیع...دیگه ما باید چیکار کنیم که به گوش این مجری برسه بابا به خدا بازنشستگی برا همین روزا گذشتن
۱
حمید
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۴۹
مقصر اصلی خود فرکی هست که این برنامه رو برای افشاگری داره دسته نویدکیا انتخاب کرده بود! ایشان حتی اگر بصورت تلفنی روی خط برنامه نود میرفت نتیجه بهتری داشت تا اینکه بیاد کنار دست بهرام شفیع که آدم "گیرکرده در زمان اسب درشکه" است آدمی که بی دلیل میخنده تو حرف میپره وبطور کلی یه مجری منسوخ است.
۱
امیرعلی
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۰۹
حالا خیلی مجری خوبی هست تازه برای دربی هم اورده بودنش هنوز از رو انتن نرفته بودن می گفت آقا یک چایی بیار بابا بذار 2 دقیقه بشه نمی میری که
چراغی
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
آقای سرافراز لطفا ایشان را هم بازنشسته کن! بخدا مخاطب برنامه با هر کس دیگه دو برابر میشه!! بابا به مردم حق بدین این خیلی حرف میزنه هم کارشناس داوری میشه هم کارشناس فوتبال هم مجری و هم میهمانه ماندیم این چکارس
۱
احمدرضا ایراندوست
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
این آقای به ظاهرا مجری در ضمن شغل مجری گری ریاست فدراسیون هاکی را هم بر عهده دارند ، بیست سال قبل که این همه شبکه و پیشرفت تکنولوژی نبود ف برنامه ورزش و مردم که شبها پخش میشد ، تا اندازه ای قابل تحمل بود ، اما اکنون سالیان سال است که هروقت ابرنامه ایشان شروع میشود ، فورا کانال را عوض میکنم ، شوخی های بی مزه در بین صحبت میهمانان و پارازیت های گاه و بیگاه ایشان در حین اجرای برنامه واقعا اعصاب خردکن و غیرقابل تحمله ، امیدوارم مسئولین صدا و سیما با خواندن و گوش دادن به نظریات مردم ایشان را بازنشسته کرده تا بلکه چند صباحی هم در خدمت خانواده و در صف خرید سبزی باشد ، پارک نشینی در کنار همدوره ای های خودش نیز میتواند برایش خوب باشد.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر