فهرست
استتوس: مناظره جهان سومی
استتوس: مناظره جهان سومی

استتوس: مناظره جهان سومی

آی اسپورت - اوج تعجب از برگزاری مناظره میان علی کفاشیان و محمد مایلی کهن. و اوج تعجب از همکارانی که این مناظره را طبیعی می دانند. تلویزیون دولتی ایران، میان رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم ملی امید مناظره می گذارد تا مدیر تیم ملی امید از سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتقاد کند. انتقاد از سرمربی تیم ملی در رسانه ها، برای تمام کسانی که بیرون از فدراسیون فوتبال کار می کنند، محفوظ است. مدیر تیم امید یا مربی تیم امید اما هرگز حق ندارد در رسانه ها از عملکرد سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتقاد کند. چرا؟ چون در یک سیستم-فدراسیون فوتبال ایران-کار می کنند. اینکه تلویزیون دولتی ایران، رئیس فدراسیون و مدیر تیم ملی امید را روبروی هم قرار می دهد و کفاشیان و مایلی کهن هم می پذیرند که روبروی هم بنشینند، مصداق تلاش برای جهان سومی ماندن است. شخصیت های حقوقی برجسته فدراسیون فوتبال، نباید جلوی مردم، روبروی هم بنشینند و از سرمربی تیم ملی انتقاد کنند. این کاری است که باید در دفتر کفاشیان انجام شود. و چه خوب که انجام شود. چه خوب که پشت درهای بسته بنشینند و درباره بحرانی که میان سرمربی تیم ملی و دبیر فدراسیون فوتبال ایجاد شده، گفت و گو کنند. اما: مدیر تیم امید هیچ حقی ندارد در رسانه ها، عملکرد سرمربی تیم ملی بزرگسالان را نقد کند یا از دعوت شدن یا نشدن بازیکنی انتقاد کند. وقتی مسئولان شبکه خبر از کفاشیان و مایلی کهن برای این مناظره دعوت کردند، طرفین مناظره یک لحظه هم به این فکر نکردند که انجام این مناظره رسانه یی، یک کار غیرحرفه یی است؟ اگر قرار است جلوی رفتارهای تند کیروش با مسئولان فدراسیون فوتبال گرفته شود، راهش این نیست.


فرزاد حبیب‌اللهی
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-06 17:17:22
نظر دهید

۹ نظر
حسین اهوازی
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۲۷
استتوس جهان سومی
اسمان
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
اقای کفاشیان تورو خدا تورو به امام حسین این فوتبالو رها کن.خدا ازت نگذره پرسپولیسو نابود کردی.
-
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
chert nago baba
ب
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
برو تلوزیون دولتی ملکه رو ببین روشن فکر
ب
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
برو تلوزیون دولتی ملکه رو ببین روشن فکر
احمدرضا ایراندوست
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۴۳
شما چه توقعاتی دارید ؟ خانه از پای بست ویران است
khosro sameni
جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۳۵
با کمال احترام شما از جای حرف می‌‌زنید که سر مربی‌ تیم ملی‌ با نظر سنجی یا بهتر بگویم نظر سازی انتخاب می‌‌شود و مافیا رسانه‌ی ۹۰ و و و و از مربی‌ تیم ملی‌ اسطوره ساخته اند که از ما ایرانیها ایرانی‌تر است و ایشون به اندازه کافی‌ به اینو آن می‌‌ پرند از کمک مربیان خود تا خیلی کسان دیگر.. من از مایلی کهن خوشم نمی آید ولی‌ راست می‌‌ گوید ۵ سال ایشان در فوتبال ایران چکار کردن دیدید مربی‌ فرانسوی عمان ۱ سال نشده آنجاست چه تیم و چقدر زیبا بازی می‌‌ کردن ایشان بهترین کمک مربی‌ دنیا هستند ولی‌ نه سرمربی انرا همه‌‌جا ثابت کرده است ۱۰ سال دیگر هم ما هیچی‌ از ایشان یاد نمی گیریم البته از لحاظ فنی‌ هیچی‌ یاد نمی گیریم فقط دسیپلین که آنهم یک افسر ارتش کار ایشان را می‌‌ تواند انجام دهد ‌‌
نام
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۵:۳۹
خوشم میاد دلواپسا خوب خودشونو میشناسن:) تا اسم جهان سوم اومد زدن به سیم آخر:) بکشین که همین مایلی روانپریش هم از سرتون زیاده.
KSPORT
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۱۶
حتمن حمله ی مربی تیم ملی به دبیرکل فدراسیون فوتبال خیلی مدرنه!!!!!! ازین تیترا برا کیروش هم میزنید؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر