فهرست
رضاییان: دو روز از زیر پتو بیرون نیامدم
رضاییان: دو روز از زیر پتو بیرون نیامدم

رضاییان: دو روز از زیر پتو بیرون نیامدم

آی اسپورت- رامین رضائیان یکی از غایبان بزرگ پرسپولیس در دیدار حذفی مقابل ذوب آهن بود. بازیکنی که بعد از بازی شایعاتی در مورد این که او خودش را به مریضی زده تا به اصفهان نرود شنیده می‌شد. صحبت‌های کاپیتان پرسپولیس بعد از بازی در مورد این که اگر بازیکنی خودش را به مریضی و مصدومیت بزند شرف ندارد این شایعات را قوت بخشید.اگرچه رضا نورمحمدی در مصاحبه بعدی‌اش تاکید کرد که اصلا منظور او رامین رضاییان نبوده و رسانه‌ها در این مورد شیطنت کرده‌اند.
رضاییان در مورد آخرین وضعیتش گفت:«من 3 روز قبل از دیدار با ذوب آهن علیرغم شرایط بدی که داشتم همراه تیم تمرین کردم اما در نهایت نتوانستم به تیم پرسپولیس در مصاف با ذوب آهن کمک کنم. مدافع ملی پوش پرسپولیس ادامه داد:« این در حالی بود که شخصا و قلبا مایل بودم در کنار تیم باشم و این را به آقای برانکو نیز گفتم که او مخالفت کرد. طی دو روز اخیر هم شرایط بدنی‌ام به گونه‌ای بود که حتی نتوانستم از زیر پتو بیرون بیایم. اکنون هم قصد پاسخگویی نداشتم و نورمحمدی هم کاپیتان تیم ماست و هر حرفی بزند، ایرادی ندارد. اما خدا شاهد است که من از دکتر تیم و آقای برانکو درخواست کردم همراه تیم به اصفهان بیایم که آنها مانع شدند.
مبتلا به نوعی ویروس شده‌ام که تمام بدنم را به هم ریخته و همانطور که گفتم پزشک تیم هم از این موضوع اطلاع داشت. همه می‌دانند در چه شرایطی به پرسپولیس آمدم و هیچگاه قصد منت گذاشتن ندارم و در بازی‌های گذشته هم تا سرحد جان برای تیم تلاش کرده‌ام.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-11-06 20:45:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر