فهرست

واران: ابتدا به شالکه فکر می‌کنیم و بعد به بارسلونا

آی اسپورت- رئال مادرید با پیروزی 6-1 مقابل شالکه در آلمان، تقریبا حضور خود در یک هشتم نهایی را قطعی کرده است.

دیدار روز یکشنبه ی این تیم مقابل بارسلونا، به نوعی تعیین کننده ی قهرمان لالیگا خواهد بود و رئال قصد دارد با پیروزی در این دیدار، رکورد 30 بازی شکست ناپذیری اش را حفظ کرده و فاصله اش با بارسلونا را افزایش دهد.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید، قصد دارد با استراحت دادن به تعدادی از بازیکنان در دیدار مقابل شالکه، آنها را برای دیدار مقابل بارسلونا آماده نگه دارد و انتظار می‌رود بازیکنانی مثل ایسکو، خسه و آیارامندی در ترکیب اولیه ی این تیم قرار بگیرند.

کریستیانو رونالدو که توانست دو گل مقابل شالکه بزند و تا به اینجا 11 گل به ثمر رسانده، قصد دارد تا با گلزنی دوباره، رکورد 14 گل مسی را بشکاند و به عنوان بهترین گلزن این رقابت ها در یک دوره معرفی شود.

رافائل واران، مهاجم جوان رئال مادرید که به تازگی از کمند مصدومیت رها شده، معتقد است که تیمش دو بازی مهم و سخت پیش رو دارد.

وی پس از پیروزی تیمش در دیدار روز شنبه مقابل مالاگا گفت: "همیشه باید مراقب زانویم باشم ولی در حال حاضر مشکلی ندارد و می‌توانم در دو بازی پیاپی به میدان بروم.

باید ابتدا در فکر شالکه باشیم و سپس بارسلونا."

شالکه توانست پیروزی خوبی مقابل آوسبورگ در روز شنبه داشته باشد و موقعیتش برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد را بیشتر تثبیت کند.

کاپیتان بندیکت هوودس می‌خواهد تیمش با سری بالا در برنابئو از زمین خارج شود.

وی گفت: "می‌خواهیم با افتخار و سری بلا از لیگ قهرمانان خداحافظی کنیم.

متاسفانه، بازی‌های خوب ما در لیگ قهرمانان امسال، پیش از شکست 6-1 بود  و حالا برای ما اهمیت بیشتری دارد زیرا می‌خواهیم تاثیر مثبتی از خود و باشگاه در این جام باقی بگذاریم."

 

     
آی اسپورت
2014-03-17 11:57:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر