فهرست
خلعتبری:بیمار که نیستیم بی جهت ناله کنیم!
خلعتبری:بیمار که نیستیم بی جهت ناله کنیم!

خلعتبری:بیمار که نیستیم بی جهت ناله کنیم!

آی اسپورت- مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد به غیر از علی پروین دیگر مسئولان این باشگاه را نمی‌شناسد.
محمدرضا خلعتبری ابتدا در مورد شرایط فعلی پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: خوشبختانه اردوی بسیار خوبی را در شمال برگزار کردیم و در حال حاضر از لحاظ روحی و همچنین آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار داریم.

به نقل از تسنیم مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مشکلات مالی سرخپوشان که با اعتراض بازیکنان این تیم همراه شده است، گفت: حرف خاصی در این مورد ندارم، چون هر صحبتی کنیم فایده ندارد. بازیکنان به اندازه کافی سختی کشیده‌اند ولی مشکلات حل نشده است. ما فقط به خاطر هواداران و آبروی خود بازی می‌‌کنیم ولی این درست نیست که فکری به حال و روز بازیکنان نمی‌‌‌کنند. بازیکنان باید از لحاظ فکری آزاد باشند ولی اکثر بچه‌ها بدهکار هستند و مشکلات‌شان هم حل نشده است و به همین خاطر ذهن‌شان درگیر است.

خلعتبری به نقش وزارت ورزش در مشکلات اخیر باشگاه پرسپولیس اشاره و عنوان کرد:‌ به هر حال وزارت ورزش نقش مهمی در باشگاه پرسپولیس دارد و امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود. راستش را بخواهید من مسئولان پرسپولیس را نمی‌‌شناسم و فقط پروین را دیده‌ام. شناختی اندک هم از آقای منتقمی دارم و فقط می‌‌دانم شمالی است! فقط باید بگویم که بازیکنان پرسپولیس در سخت‌ترین شرایط به سر می‌‌‌ببرند و امیدوارم وضعیت درست شود.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند فوتبالیست‌ها به هیچ عنوان مشکل مالی ندارند، اظهار داشت: به خدا قسم اینطور نیست. نمی‌‌دانم مردم در مورد فوتبالیست‌ها چگونه قضاوت می‌‌‌کنند. شاید یک ماشین خوب ملاک قضاوت مردم باشد ولی این نوع قضاوت منطقی نیست. باور کنید ما هم مشکلات خاص خودمان را داریم. بیمار نیستیم که بی‌جهت ناله کنیم و واقعا مشکل مالی داریم.

مهاجم پرسپولیس در پایان در مورد اینکه سال 92 برای‌اش چطور بوده است،‌ گفت: سال بدی نبود و خدا را شکر می‌‌کنم. امیدوارم در سال 93 عملکرد بهتری داشته باشم و با پرسپولیس قهرمان لیگ شوم. 

 


     
آی اسپورت
2014-03-17 12:16:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر