فهرست
خلاصه نامه تاج به کفاشیان: ما خوبیم، شما بد!
خلاصه نامه تاج به کفاشیان: ما خوبیم، شما بد!

خلاصه نامه تاج به کفاشیان: ما خوبیم، شما بد!

آی اسپورت - مهدی تاج روز جمعه در نامه ای برای علی کفاشیان نسبت به وضعیت داوری مسابقات لیگ به وی هشدار داد و خواست تا کاری کند که اشتباهات داوری به کار سازمان لیگ خدشه‌ای وارد نکند! سازمان لیگ برتر در شرایطی خود را از هرگونه اشتباه و نقص مبرا دانسته که در دیدار پایانی فصل گذشته که در همین نامه هم به آن اشاره شده است این سازمان هم نقش پررنگی در ایجاد حاشیه ها داشت و نتوانست به عنوان متولی برگزاری لیگ این بازی را مدیریت کند. حتی یکی از عوامل این سازمان نتیجه تساوی اصفهان را به تبریزی ها خبر داد!
در اینکه سازمان لیگ توانسته تقویم مسابقات لیگ برتر را نسبت به سالهای گذشته منظم تر کند شکی نیست اما طبیعی است که پس از گذشت ۱۵ دوره از مسابقات لیگ برتر طبیعی است که باید لیگ دارای تقویم منظمی باشد. هر چند که بخش عمده این تقویم را هم کی روش با برنامه هایش تنطیم کرده و بخش دیگری را هم صداوسیما تنظیم می کند. البته سازمان لیگ تاکنون بارها و بارها ساعات مسابقات مختلف لیگ برتر را با خواست صداوسیما تغییر داده اما کسی صدایش در نیامده و سازمان لیگ هم اشاره ای به آن ندارد.
نکته مهمی که سازمان لیگ فراموش کرده به آن اشاره کند کم شدن حضور تماشاگران در ورزشگاه هاست که طبیعتا این سازمان هم در این مهم نقش زیادی دارد. در بخشی از این نامه به کسب چهار سهمیه لیگ قهرمانان آسیا توسط سازمان لیگ اشاره شده است. اما هیچ نقشی برای فدراسیون فوتبال در این سهمیه ها قایل نشده است. البته به این هم اشاره نشده است که آیا این سهمیه ها براساس داشته های واقعی باشگاه های ما کسب شده یا براساس سندسازی و درست کردن مدارک نامطمئن باشگاه داری؟!
به هر حال آنچه از متن نامه مهدی تاج به علی کفاشیان برمی آید این است که کار سازمان لیگ درست است و شما مقصر این مشکلات هستید. در حالی که در کار سازمان لیگ هم نقایص زیادی وجود دارد که البته ظاهرا قرار است دیده نشود و توپ به زمین فدراسیون انداخته شود!

منبع: مهر

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-07 11:32:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر