فهرست
اطلاع‌رسانی کنایه آمیز باشگاه پرسپولیس: از لیگ کنار نمی‌کشیم!
اطلاع‌رسانی کنایه آمیز باشگاه پرسپولیس: از لیگ کنار نمی‌کشیم!

اطلاع‌رسانی کنایه آمیز باشگاه پرسپولیس: از لیگ کنار نمی‌کشیم!

آی اسپورت - با این وجود صبح شنبه سایت این باشگاه با تیتر کنایه آمیز: «شروع تمرینات از دوشنبه به امید داوری‌های بی‌اشتباه» خبر از آغاز دور جدید تمرینات این تیم و آماده سازی برای ادامه مسابقات لیگ برتر داده است.
در این خبر آمده  است: «مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس روز یکشنبه با پرواز ساعت ۲۰، کرواسی را به قصد ایران ترکی می‌کنند. برانکو ایوانکوویچ، آندره و ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ و لوکا ماریچ که با تعطیلی چهار روزه تمرینات راهی کشورهای خود شده‌اند، ساعت ۲۰ روز یکشنبه به وقت کرواسی، از زاگرب پرواز خواهند کرد. آنها ابتدا راهی ترکیه خواهند شد و از آنجا به سمت تهران پرواز می‌کنند و بامداد روز دوشنبه در تهران خواهند بود.
بنابر اعلام سرمربی سرخپوشان، تمرینات پرسپولیس برای شروع مجدد رقابت‌های لیگ در غیاب ملی پوشان از روز دوشنبه آغاز خواهد شد. پرسپولیس در حالی تمرینات خود برای آماده‌سازی را شروع می‌کند که نگاهش معطوف به عملکرد داوران در ادامه رقابت‌های لیگ است. پرسپولیس تاکنون در بازی‌هایی از لیگ که با اشتباهات تاثیرگذار داوری به سود حریفان همراه بوده است، سیزده امتیاز را در رقابت‌های لیگ برتر از دست داده است و در آخرین مورد نیز با محروم شدن گلزن و دروازه‌بان اول پرسپولیس و اخراج دروازه‌بان دوم و ده نفره شدن سرخپوشان برای صد دقیقه برابر نماینده فوتبال اصفهان، ناکامی و حذف تیم در رقابت‌های جام حذفی رقم خورد.»
باید دید شاگردان برانکو که جام حذفی را از دست رفته دیده و در لیگ برتر نیز با مشکلات متعددی دست به گریبان هستند در نهایت با غائله داوری و سایر مشکلات خود چطور کنار می آیند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-07 15:04:36
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۰
هواداران مشکل از فدراسیون و شخص کفاشیان است.اقای کفاشیان با رفتنت فوتبال را نجات بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر