فهرست
انتقام کی روشی؛ عکاس ها را به تمرین راه ندادند
انتقام کی روشی؛ عکاس ها را به تمرین راه ندادند

انتقام کی روشی؛ عکاس ها را به تمرین راه ندادند

 آی اسپورت - تصمیم سخت گیرانه و عجیب کارلوس کی روش موجب شد تا عکاسان ورزشی امروز صبح نتوانند از تمرین تیم ملی عکس تهیه کنند. داستان از این قرار بود که امروز صبح تیم ملی در کمپ تیم های ملی تمرین کرد، تمرینی که قرار بود پشت درهای بسته انجام شود و قبلا هم اعلام شده بود این تمرین پشت درهای بسته خواهد بود. با این حال چندین عکاس برای تهیه عکس به محل تمرین تیم ملی رفتند. در گذشته هم هنگامیکه تمرینات پشت درهای بسته بوده با رایزنی هایی که صورت می گرفت اجازه حضور عکاسان در دقایقی از تمرین صادر می شد.
اما امروز هر چقدر عکاسها تلاش کردند نتیجه ای نگرفتند. چند عکاس ورزشی که به محل تمرین رفته بودند با افشین پیروانی، مدیر اجرایی تیم ملی تماس گرفتند تا اجازه چند دقیقه عکاسی را پیدا کنند اما با جواب منفی مسوولان تیم ملی روبرو شدند. گفته می شود کارلوس کی روش از مطالب انتقادی چند روزنامه ورزشی شدیدا عصبانی است و به همین دلیل رضایت نداده عکاسان ورزشی حتی یک دقیقه هم سر تمرین حاضر شوند. در این میان چند عکاس با واسطه کردن پیروانی عنوان کردند کار آنها عکاسی است و مسوول مطالب رسانه هایشان نیستند اما این استدلال عکاسان هم نتیجه ای نداشته و کی روش نرم نشد.در نهایت این عکاسان پس از چند دقیقه معطلی با ناراحتی محل تمرین تیم ملی را ترک کردند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-07 13:00:51
نظر دهید

۲ نظر
وحید
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۶
«من کی‍روش! باور کنید یک دموکرات هستم.»
برنامه امشب گروه روزنامه های تحت فرمان برنامه نود.
نمی دونم چرا وقتی مطالبی از این دست میخونم، یاد اون داستان دو خیاط و لباس نامرئی که برای پادشاه دوختن اثر هانس کریستین اندرسون میفتم. هیچ جای داستان بهتر از اونجا نیست که همه میدیدن پادشاه لخته اما از ترس اینکه انگ حرامزاده بودن بهشون بخوره از لباس نداشته‌ی پادشاه تعریف میکردن.
حالا خودتون جایگزین کنید
پادشاه: تیم ملی
خیاط: ؟
تعریف و تمجید کنندگان: ؟
وزیری که پای خیاط رو به دربار باز کرد: ؟
اون بچه ای که یهو وسط جمعیت داد زد«پادشاه چرا لخته»: ؟
شاید نچاپی اینو ادمین عزیز؛ میفهممت اگه چاپ نشد.
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۵۰
دلیلش اینکه شما وامثالهم نوک دماغتون می بینید ومنافع شخصی خودتونو مبگی بینید دوس دارین موفقیتها رو بنام خودتون بزنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر