فهرست
آذری: چینش داوران بر عهده آذری‌هاست نه اصفهانی‌ها
آذری: چینش داوران بر عهده آذری‌هاست نه اصفهانی‌ها

آذری: چینش داوران بر عهده آذری‌هاست نه اصفهانی‌ها

آی اسپورت - سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان از جوی که این روزها و پس از بازی این تیم با پرسپولیس به وجود آمده ناراحت است. او می‌گوید:« راجع به صحبت‌های اخیر نقطه نظری ندارم و تمرکزم روی کار خودم است. بیانیه‌ها، نامه سازمان لیگ به فدراسیون فوتبال و ... ارتباطی به ما ندارد. رئیس کمیته داوران زنجانی است. کمیته داوران زیر نظر علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال که اصلیتی تبریزی دارد. اینها هیچ کدام اصفهانی نیستند و نمی‌دانم چه ارتباطی به باند اصفهانی‌ها دارند. ذوب‌آهن با شایستگی مقابل پرسپولیس به پیروزی رسید. کارشناسان اعتقاد دارند که تیم ما دو سال است بهترین بازی‌ها را به نمایش می‌گذارد. در تبریز و بازی مقابل تراکتورسازی با وجود اینکه حسین زرگر دو پنالتی برای ما نگرفت، ولی تا آخرین لحظه تلاش کردیم و بازی 4 بر یک باخته را با تساوی عوض کردیم که این تساوی از برد هم شیرین‌تر بود. اگر بخواهیم ریشه‌ای نگاه کنیم چینش داوران برعهده آذری‌هاست، نه اصفهانی‌ها. مطمئن باشید اگر دروازه‌بان پرسپولیس اخراج نمی‌شد، بازی قشنگ‌تر هم می‌شد. برخی صحبت‌ها نمی‌تواند شایستگی‌های تیم ذوب‌آهن را زیر سؤال ببرد. آقایان برای اینکه ضعف‌های خود را پوشش دهند، با ایجاد فضای ملتهب قصد دارند دنبال داستان‌های دیگر رفته و همه چیز را زیر سؤال ببرند.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-07 13:41:10
نظر دهید

۳ نظر
hamed
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۵۱
ajaaaaaaaaaaaaaaaaaab kk iye in martike.khube gole dovvome zob tu tabriz afshaid bud
امید
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
اخه ادم حسابی کدوم ضعف!!! قبل نود دقیقه تموم بشه یه تک به تک و یه توپ به تیر دروازت خورد... شانس آوردید که بازی نباختید البته با کمک داور عزیز تر از جان
تراکتوری
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۴۸
قضاوت اشتباه داورا به چینش داورا ربطی نداره ، این اشتباهات به خود داورا مربوط هستش که بد قضاوت میکنند . اشتباهاتی که به سود چند تا تیم خاص هستش .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر