فهرست
پیش بازی استقلال - الجزیره: کشتن گربه سیاه تنها راه صعود!
پیش بازی استقلال - الجزیره: کشتن گربه سیاه تنها راه صعود!

پیش بازی استقلال - الجزیره: کشتن گربه سیاه تنها راه صعود!

آی اسپورت- دو تیم استقلال و الجزیره امارات در حساس ترین دیدار روز سوم مسایقات لیگ قهرمانا آسیا در حالی به مصاف یکدیگر می روند که تیم استقلال برای صعود باید از این دیدار سربلند خارج شود. به گزارش آی اسپورت، آبی ها که در دو دیدار ابتدایی شان دو شکست را از رقیبانشان متحمل شده اند دیگر اجازه ی هیچ گونه لغزشی ندارند و باید برابر این تیم قَدَر اماراتی پیروز شوند.

ُغایبین استقلال

امیر قلعه نویی به مانند دیگر دیدارهای استقلال در طول فصل تمامی مهره هایش را در اختیار ندارد و در این دیدار هم آندو تیموریان و سیاوش اکبرپور به طور حتم در بین بازیکنان حاضر در ترکیب جایی نخواهند داشت. از سوی دیگر احمد جمشیدیان پس از مصدومیت های عجیب غریبش به ترکیب بازگشته است و برای قلعه نویی بهترین خبر حضور توامان گوش های چپ و راست استقلال یعنی خسرو حیدری و هاشم بیک زاده در بازی است.

سابقه دیدار های رو در رو

به جرات می توان گفت گربه سیاه تیم استقلال در تمامی مسابقات همین تیم الجزیره است. آبی ها تا کنون 6 بار در برابر این تیم اماراتی به میدان رفته اند و هرگز موفق به پیروزی نشده اند. الجزیره در فصول 2009، 2010، 2012 و فصل جاری با استقلال هم‌گروه بوده تا در 6 فصلی که آسیا را تجربه کرده‌ است، 4 فصل آن را با هم‌گروهی با پسران آبی سپری کرده باشد. 

نتایج استقلال برابر الجزیره

امیر قلعه نویی اصلا خاطره ی خوبی از تیم الجزیره ندارد و در صدد است بالاخره بتواند این تیم را زمین بزند. در 6 دیداری که آبی ها برابر این تیم به میدان رفته اند این نتایج به دست آمده است: حاصل کار دو تیم در فصل 2009 دو تساوی، در فصل 2010 یک تساوی و یک برد به سود تیم اماراتی و در فصل 2012 هم یک شکست خانگی برای استقلال و یک تساوی دیگر بوده است تا به این ترتیب هیچگاه استقلالی‌ها در آسیا موفق به شکست این حریف اماراتی نشده باشند.

رحمتی در صدد جبران اشتباه مرگبار

سید مهدی رحمتی پس از دیدار با تیم الریان تمرینات سختی را پشت سر گذاشته است تا بتواند اتفاقات تلخ برابر تیم الریان را جبران کند. پس از آن سوتی مرگبار در قطر آوازه ی اشتباه سید به سایت بیلد آلمان و یاهو هم کشیده شد و اکنون دروازه بان سابق تیم ملی کشورمان برای اثبات خودش در این دیدار حاضر خواهد شد.

پیش بینی ترکیب استقلال

در ترکیب استقلال با توجه به غیبت اکبرپور و تیموریان احتمالا قلعه نویی این بازیکنان را به میدان می فرستد:

سید مهدی رحمتی- امیر حسین صادقی- حنیف عمران زاده - مجید غلام نژاد - هاشم بیک زاده- جی لوید ساموئل- پژمان نوری - ایمان مبعلی- خسرو حیدری- بوبکر کبه- محمد قاضی 


     
آی اسپورت
2014-03-17 12:27:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر