فهرست
سوال روز: آیا استقلال بالاخره از تهران خارج می‌شود؟
سوال روز: آیا استقلال بالاخره از تهران خارج می‌شود؟

سوال روز: آیا استقلال بالاخره از تهران خارج می‌شود؟

آی اسپورت- تیم استقلال با کسب دو پیروزی در جام حذفی به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده است. آبی‌ها در هر دو بازی خودشان در تهران میزبان بوده‌اند. در بازی سوم هم که حریف‌شان نفت تهران است و باز استقلال نیازی به خارج شدن از تهران نخواهد داشت. در نتیجه این تیم می‌تواند بدون خروج از تهران تا مرحله نیمه‌نهایی بالا برود.
اما در صورت صعود به نیمه‌نهایی حریف آبی‌ها تیم تراکتورسازی است که در مرحله قبل میهمان سایپا بوده است. به نظر می‌رسید تیم استقلال در صورت صعود به نیمه‌نهایی به دلیل میزبانی در بازی قبلی باید به تبریز برود. اما نکته‌ای در این میان هست که این احتمال را هم مخدوش می‌کند.
امروز سازمان لیگ اعلام کرد بازی سپاهان و ذوب‌آهن در مرحله نیمه‌نهایی مثل بقیه بازی‌ها میزبان و میهمان خواهد داشت و میزبان این بازی با قرعه‌کشی مشخص خواهد شد. اگر مشابه این اتفاق برای بازی استقلال و نفت تهران هم تکرار شود ممکن است استقلالی‌ها در تهران میهمان نفت تهران باشند! در آن صورت استقلال هم مثل تراکتورسازی در مرحله یک‌چهارم میهمان بوده است. بنابراین میزبان بازی احتمالی استقلال-تراکتورسازی در نیمه‌نهایی باید به قید قرعه مشخص شود و این قرعه می‌تواند به سود استقلال رقم بخورد.
به این ترتیب احتمال این که استقلال تهران با انجام 4 بازی در تهران و بدون خروج از شهر خودش به فینال جام حذفی برسد وجود خواهد داشت.

کد: 9411
  ۹  
آی اسپورت
2015-11-07 17:14:27
نظر دهید

۹ نظر
سرور لنگ
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۲
حاجی میتونه نمیره حرفیه . قابل توجه کسانی که دارن میسوزن
حمید
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
اون سالی هم که مظلومی قهرمان جام حذفی شد فقط یه بازی خارج از خانه بود..کلا مظلومه همیشه خوش شانسه به جز دقیقه ها اخر با پرسپولیس
بهزاد کوروشی
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۹
بازی با تراکتور در هر صورت تبریز هست. چون تراکتور دو بار پیاپی در دو بازی قبلش مهمان بوده, و طبق آیین نامه جام حذفی بدون قرعه کشی میزبان بازی سوم (که همان بازی نیمه نهایی هست) میشه.
اسمان
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
اگر نفت میزبان باشه باید در استادیومی غیر از ازادی بازی کنن.هواداران تراختور اطلاع رسانی کنند...
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
لنگ سالی که تو فینال گسترش فولاد رو زدن بدون خارج شدن از تهران قهرمان شد
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
چی میگین؟ یادتون رفته قهرمانی لنگ با دایی چی جوری بدست اومد؟ همه تو ازادی و همه بازی ها با تیمهای دسته دومی
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۲۵
باید این استقلال بره تربت حیدریه شهر خسرو حیدری بازی کنه
ل.ع
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۱:۱۱
بازی استقلال نفت قرعه کشی نداره چون نفت میهمان پدیده بوده واستقلال دو بار میزبان خودبخود نفت میزبان می شه .اگه استقلال صعود کنه بازی با تراکتور قرعه کشی میشه
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
امان از دست کیسه کشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر