فهرست
ترکیب تیم فرهاد تقریبا مشخص است
ترکیب تیم فرهاد تقریبا مشخص است

ترکیب تیم فرهاد تقریبا مشخص است

آی اسپورت - فرهاد مجیدی برای تقویت خط دفاع تیم خود قصد جذب آرمین سهرابیان را داشت که در نهایت سایپا رضایتنامه او را صادر نکرد. حالا و در غیاب سیاوش یزدانی، سرمربی آبی‌پوشان مجبور است از مثلث روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی استفاده کند. مثلثی که در لیگ برتر، روزهای پر فراز و نشیبی داشتند اما هرکدام از این سه مدافع که خوب کار نکنند، در دیدارهای بعدی جای خود را به سیاوش یزدانی می‌دهند.

مشکل مدافعان استقلال این است که اشتباه تاکتیکی زیادی دارند و بیش از حد لازم به حریفان، پنالتی هدیه می‌دهند؛ درست مثل بازی با ماشین‌سازی تبریز که استقلال در خانه باخت و تا رده پنجم جدول سقوط کرد. این اشتباهات مسلما می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا هم برای استقلال گران تمام شود.

البته در خط حمله هم شیخ دیاباته که دیر به تمرینات اضافه شد، از وضعیت بدنی عالی دور است. او چهارشنبه در تمرینات گروهی استقلال شرکت کرد اما خیلی به بدن خودش فشار نیاورد. این مهاجم گلزن هنوز آماده نیست ولی فرهاد مجیدی ابراز امیدواری کرده تا بازی سه‌شنبه هفته آینده مقابل الکویت، دیاباته را به مرز آمادگی لازم برساند. این در حالی است که دست مجیدی در خط حمله باز است ولی به هرحال آمادگی دیاباته برای کادرفنی استقلال امری مهم به شمار می‌رود.

با این حال، ترکیب اصلی استقلال برای بازی با الکویت در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تاحد زیادی مشخص است مگر این که تا روز بازی اتفاق خاصی رخ بدهد. مجیدی که در سری جدید حضورش، اولین بازی رسمی خود را با الکویت برگزار می‌کند، در دیدار پیش‌رو از ترکیب زیر استفاده خواهد کرد:

دروازه‌بان: حسین حسینی

مدافعان: روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی

هافبک‌ها: مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری و هروویه میلیچ

مهاجمان: دیاباته و مهدی قائدی 

 

میزان آنلاین 

۲    
آی اسپورت
2020-01-17 13:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر