فهرست
بیشترین ضرر برای پرسپولیس در دو هفته اخیر
بیشترین ضرر برای پرسپولیس در دو هفته اخیر

بیشترین ضرر برای پرسپولیس در دو هفته اخیر

آی اسپورت - با شروع نیم‌فصل دوم، دوباره اعتراض به اشتباهات داوری بحث داغ لیگ برتر شده است. تا جایی که همین حالا خیلی از تیم‌ها بیانیه دادن و متضرر شدن‌شان از اشتباهات داوری را استارت زدند. در این دو هفته، دو اشتباه تاثیرگذار به ضرر پرسپولیس رخ داد. در بازی با پدیده اکبر صادقی باید اخراج می‌شد و در بازی با فولاد هم یک پنالتی اشتباه به ضرر پرسپولیس اعلام شد. بیشترین سود را هم در این دو هفته نساجی برد که در هر دو مسابقه از یک پنالتی گریخت. همچنین مهدی سیدعلی هم ضعیف‌ترین نمایش را داشت و در هر دو بازی یک اشتباه تاثیرگذار از سوی او رخ داد.

کارشناس داوری هفته: مسعود مرادی

هفته 16

نساجی - ذوب آهن/ داور: محمدرضا اکبریان

مجتبی ممشلی روی محمدرضا خلعتبری خطای شدید کرد که داور باید ممشلی را اخراج می‌کرد و یک پنالتی هم به نفع ذوب‌آهن اعلام می‌کرد.

نفت آبادان – سپاهان/ داور: کوپال ناظمی

خطای وفا هخامنش روی علی قربانی مهاجم سپاهان درون محوطه جریمه رخ داد و باید پنالتی اعلام می‌شد.

پرسپولیس – پدیده/ داور: مهدی سیدعلی

ضربه شدید اکبر صادقی با آرنج به صورت نوراللهی خطای شدید است و باید با کارت قرمز مستقیم جریمه می شد.

هفته 17

نساجی – تراکتورسازی/ داور: مهدی سیدعلی

امین رضایی دروازه‌بان نساجی روی ساسان انصاری خطای پنالتی کرد که داور نگرفت.

ماشین سازی - نفت آبادان/ داور: حسن اکرمی

محمد قریشی روی فرید کریمی مرتکب خطای پنالتی شد که داور به اشتباه نگرفت.

فولاد – پرسپولیس/ داور: رضا کرمانشاهی

پنالتی فولاد اشتباه بود و نادری روی رضا میرزایی خطایی نکرد.

نود

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-02-12 14:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
کیسه نجاست
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
اونوقت یک آدم کثیفی مثل شقایق اشکریز بیشرف میاد زرت و پرت میکنه. کیسه کشای آشغال با همین هوچیگریها و گردن کج کردنها بیشترین سود را از داوری بردن و تا تونستن با همین کثافت کاریهاشون از وزارت ورزش امتیاز گرفتن و بدون درآمد 4تا خارجی گرونقیمت جذب کردن
تف به شرف کیسه کشای نجس
۶
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
عیبی نداره فصل قبل هم بیشتر از همه تیمها از داوری ضرر کردیم و آخرش هم مثل فصل قبلش مقتدرانه قهرمان شدیم این فصل هم هر کاری کنن بازم قهرمانیم اما کیسه با اینکه فصل قبل بیشتر از همه تیمها از داوری سود کرد و گرونترین تیم لیگ را داشت و بقول خودشون تیم رویایی هم داشتن با این همه الطاف به زور سوم شدن!!!!
۵
KEAN
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
بسیار عالی بسیار عالی،مافیای رسانه ای قرمزی فعال شد،تو بازی که سه امتیازشو گرفتن یه کارت به بازیکن حریف نداده،الان چه ضرری کردن؟بازی با فولاد گل صحیح فولاد رو نگرفتن ، بدبینانه ترین حالت مساوی بودن ،حالا شما که ننه من غریبم بازی دراوردید وقتی دو مرحله جام حذفی با اشتباهات داوری اومدن بالا چرا یه کلمه ننوشتید سود برده؟ و دیگر بازیای لیگ که با کمک داور امتیاز گرفتن
۱
فرهاد
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۰۸
حالت خوب نیست بیشترین ضرر پرسپولیس بود؟ سپاهان دو امتیاز برابر صنعت از دست داد و 2 گل تفاضل . بعد چطور بخاطر پنالتی از نر شما ( انهم فقط از نظر شما اشتباه( جلو فولاد که فقط یک امتیاز برای پرسپولیس داشت بیشترین ضرر را پرسپولیس داده؟
برانکو هستن کروات دلال
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۱۵
این مطلب یعنی مافیای رسانه ای . در حالی که حتی اگر این نظرات مرادی درست باشد پسپولیس فقط یک امتیاز از دست داده و تیم هی زیادی مخصوصا رقیب اول انها سپاهان دو امتیاز. بعد چطور پرسپولیس بیشترین ضرر را داده؟ نمونه بارز مافیای رسانه ای برای وارونه جلوه دادن حقیقت این مطلب و کلا این سایت است. من خیلی سایت ها را مرور می کنم مزخرفترین و کثیف ترین سایت همین سایت است که تمام مطالبش در حد ناهار نگار ها است با یک مشت نویسنده بیسواد
حرف حساب
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۱۴
قابل توجه کیسه کش ها: گوش های کرتون و چشمان کورتون رو باز کنید و این روزها رو ببینید تا بعدا نگید داوری به نفع شما بوده! از حالا بشمارید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر