فهرست
پیشنهاد آی‌اسپورت: حسینی را هم ممنوع‌التصویر کنید
پیشنهاد آی‌اسپورت: حسینی را هم ممنوع‌التصویر کنید

پیشنهاد آی‌اسپورت: حسینی را هم ممنوع‌التصویر کنید

آی‌اسپورت- پس از پخش کلیپِ شادی علی ضیا بعد از گل پرسپولیس در دربی، او به دلیل توهین به مظلومی، ممنوع‌التصویر شد. با بخشش مظلومی هم کار ضیا راه نیفتاد و او همچنان اجازه حضور مقابل دوربین صدا و سیما را ندارد. در درست نبودنِ کار ضیا صحبتی نیست. ولی اگر علی ضیا دل نیمی از فوتبالی‌ها را به درد آورده، مجری دیگری داریم که قبل و پس از هر بازی، روی اعصاب همه فوتبالی‌ها است. حسینی از مسابقات لیگ جهانی والیبال شروع به تبلیغات سامانه‌ای کرده. حالا با آغار لیگ برتر حسینی به سراغ جامعه آماری بیشتری رفت و هوادار استقلال و پرسپولیس شده. او هر بار هم در صحبت‌هایش اعلام می‌کند که پنجاه درصد استقلالی است و پنجاه درصد پرسپولیسی. اتفاقی که فوتبالی‌ها خوب می‌دانند که امکان‌پذیر نیست. این که شخصی فوتبالی نباشد قابل درک است. این که مجری‌ای طرفدار تیمی نباشد هم پذیرفتنی است. ولی کسی باور می‌کند هواداری نیمی طرفدار تیم خود باشد و نیمی طرفدار تیم حریف؟ حالا از مدیران صدا و سیما می‌پرسیم که جرم کری‌خوانیِ شادی بعد از گل سنگین‌تر است یا دروغ‌گویی؟ پیشنهاد می‌کنیم با ممنوع‌التصویر کردنِ کسی که راست نمی‌گوید، کمکی به فوتبالی‌ها کنید. حسینی حتی بارها از برد پرسپولیس یا استقلال مقابل شهرستانی‌ها هم ابراز خوشحالی کرده و با این صحبت‌هایش، مخاطبان شهرستانی را هم از دست داد. 


کدخبر: 9407
 
  ۱۴  
آی اسپورت
2015-11-07 17:33:17
نظر دهید

۱۴ نظر
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
اولین بار از شروع سایتتون بهترون مطلب!!

۱۰۰% موافقم
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۴۸
این حسینی عین مته روی اعصاب ملته
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
لوس و لوث ترین مجری تاریخ تلویزیون
اکسل ویتسل
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
متوجه نمیشم چرا یقه این بیچاره رو گرفتید؟مگه سر خود میاد تو تلویزیون این کارتون خیلی زشته چند وقته چپ و راست علیه اش مطلب مینوسید بس کنید این کارو
سینا
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۷
دو زاریه
امیر پاشا
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
تازه طرفدار تیراختور هم نیست
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۲۷
جای شفیع بی معنیوبا حسینی فوتبال نفهم عوض کننن
هوشنگ
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۰
آی گفتین آی گفتین !!!!!!!!!
آذین
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۳۸
البته من خودم بعنوان یه پرسپولیسی، دوست ندارم تیمهای تهرانی جلوی شهرستانی ها امتیاز بدن ولی خب اینم اصلا منصفانه نمیدونم که بازیهای تو شهرستان وقتی تیمشون گل میزنه گزارشگر حق داره ذوق کنه و وقتی تیمهای هر شهر دیگه گل میزنن حالش گرفته بشه و انتقاد کنه ولی گزارشگران تهران باید رعایت حال تیمهای شهرستانی رو بکنن!
چرا؟ این جفا در حق هواداران تهرانی نیست؟
تو شهر خودمون گزارشگر باید بی حال و بی تفاوت باشه و تو شهرستان هم گزارشگر برعلیه اش؟؟؟
بارسا
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۳۵
هرچقدر که داداش خدا بود.این همون اندازه بی مزه و بی مصرف و خود فروختست.
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
آذین جان دقت کن بازی ها از شبکه ملی سوم پخش میشود نه شبکه تهران
مریم
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۱۰
منم با آذین موافقم! چون بازی های استقلال و پرسپولیس که تو شهرستان برگزار میشه هم از همون شبکه های ملی پخش میشن و گزارشگران شهرستان تو همون شبکه های ملی طرفداری تیم شهر خودشونو میکنن!
بازی استقلال و سپاهان گزارشش فاجعه بود!
-
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۳۰
چه دشمنی سایت شما با این بنده خدا داره؟! شغلش اینه بهش پول میدن که تبلیغ کنه شما اعصابت بهم میریزه نگاه نکن وقتی حرف میزنه من خودم از این مدل تبلیغ کردن خوشم نمیاد ولی کار شما هم درست نیست بجای اینکه از صدا و سیما انتقاد کنین بابت این مدل تبلیغات این بنده خدا رو کردین سیبل حالا چه هیزم تری بهتون فروخته معلوم نیست!!!!
-
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
به ایشون ربطی نداره دیگه اینقدر بی اعصاب برا دو دقیقه....
آقای بارسا چرا این طور میگی؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر