فهرست
راجرز: شرایط مویس را درک می کنم
راجرز: شرایط مویس را درک می کنم

راجرز: شرایط مویس را درک می کنم

آی اسپورت- یونایتد سایه ای تیم قهرمان سال گذشته است و با شکست دیروز در اولدترافورد مقابل لیورپول، حال با این تیم 11 امتیاز فاصله دارد.

فصل گذشته فرگوسن پس از 27 سل اعلام بازنشستگی کرد و دوران گذاری در خروج او انتظار می‌رفت ولی با حضور سرمربی سابق اورتون بر نیمکت شیاطین سرخ، اوضاع خیلی بدتر از انتظارها پیش رفت.

لیورپول یک مثال خوب از متضرر شدن باشگاه ها در دوران‌های مختلف است ولی با بازی‌های خوب آنها تحت هدایت راجرز، فصل گشته را در رده ی هفتم به پایان رساندند و در حال حاضر، در رده ی دوم لیگ برتر قرار دارد.

راجرز در جمع خبرنگاران گفت: "برای فشاری که بر شانه هایش است با او ابراز همدردی می‌کنم. ما هر دو در دو باشگاه بزرگ سرمربی گری می‌کنیم که در سراسر جهان طرفداران فراوانی دارد.

مقایسه ی ما وقتی تیم را تحویل گرفتیم به هیچ وجه جایز نیست. او تیم قهرمان را تحویل گرفت که بازیکن های فوق العاده ای داشت.

ما هشتم بودیم و تلاش بسیار زیادی لازم داشتیم، بسیار زیاد.مدیران باشگاه ما فوق العاده هستند.از وقتی به من سرمربی گری این تیم پیشنهاد شد، هیچگاه پشت من را خالی نکردند.

به عنوان یک بشگاه فوتبال، در حال بازسازی استحکام خود چه در زمین و چه خارج آن هستیم. برای همه ی مربیان ابراز همدردی می‌کنم زیرا تا وقتی تجربه ی مربی گری نداشته باشید، فشاری که بر آنهاست را درک نخواهید کرد.

بدون شک فشاری در سطح جهانی بر آنهاست زیرا منچستریونایتد باشگاه فوق العاده ای است."

     
آی اسپورت
2014-03-17 13:18:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر