فهرست
چهره روز: این بار نوبت به کریم یونانی رسید!
چهره روز: این بار نوبت به کریم یونانی رسید!

چهره روز: این بار نوبت به کریم یونانی رسید!

آی‌اسپورت- کریم انصاری‌فرد در روزهایی که نیمکت‌نشینی در لالیگا B را تجربه می‌کرد هم به اردوی تیم ملی دعوت می‌شد. اما درخشش پدیده‌های لیگ از یک سو و ادامه ناکامی‌های انصاری‌فرد از طرفی دیگر موجب دور شدن او از لیست تیم ملی شد. کریم در ابتدای فصل به یونان مهاجرت کرد تا در کنار ادامه حضورش در فوتبالِ اروپا، پیراهن تیم ملی را هم تصاحب کند.

کریم در پانیونیوس هم پنج هفته دشوار را سپری کرد. تا این که بالاخره در دقیقه 83 هفته ششم تنها هفت دقیقه پس از حضورش در زمین موفق شد اختلاف نتیجه بازی را به پنج گل افزایش دهد. کریم اولین گلش را در آن بازی زد؛ آن هم تنها چند روز پس از فوت هادی نوروزی. انصاری‌فرد اولین شادی گلش را هم با عکسِ هادی تقسیم کرد.
شماره یازده پانیونیوس پس از این گل شرایطش در یونان دچار تغییر شد. سرمربی به او اعتماد بیشتری داشت. تنها چند هفته بعد، کریم دومین گلش را هم برای این تیم به ثمر رساند. این بار در جام حذفی بود که انصاری‌فرد گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

دقایقی قبل باز هم انصاری‌فرد دیدار تیمش را از روی نیمکت تماشا می‌کرد تا این که دقیقه 73 با دستور سرمربی وارد زمین شد.  کریم باز هم هفت دقیقه برای هدیه سه امتیازی به تیمش زمان نیاز داشت. انصاری فرد در دقیقه 80 گل برتری تیمش را به ثمر رساند. سومین گلِ کریم باز هم تاثیر گذار بود. او پس از رساندن تیمش به مرحله بعدی جام حذفی، حالا با این گل تیمش را به رده دوم لیگ یونان هم فرستاد. حالا کریم انصاری‌فرد با روحیه‌ای بالاتر به جمع شاگردان کی‌روش اضافه می‌شود. نفس‌گیرترین و دوست‌داشتنی‌ترین رقابت تیم ملی حالا در خط حمله شکل گرفته. طارمی، سردار، جهانبخش، گوچی، دژآگه و حالا کریم.
 
کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-11-07 19:39:58
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۰
برگرد پرسپولیس
تبریز اوغلی
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۲
خیانتش به تراکتور فراموش نمیشه کریم شیره ای :X
هم بازی کریم
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۳۴
کریم اگه آقای گل نشی به خدا مسلمون نیستی.
دایور = دزد
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۱۶
کیروش با خودخواهیش سجاد رو سوزوند از همه ی اینا با استعدادتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر