فهرست
پیشنهاد سران موناکو به آبیدال؛ سفیر باشگاه شو
پیشنهاد سران موناکو به آبیدال؛ سفیر باشگاه شو

پیشنهاد سران موناکو به آبیدال؛ سفیر باشگاه شو

آی اسپورت- سران باشگاه موناکو در نظر دارند تا در صورت تصمیم اریک ابیدال برای خداحافظی از دنیای فوتبال، همچنان با او در تماس بوده و از او استفاده کنند.
به گزارش روزنامه اکیپ، مقامات موناکو به آبیدال پیشنهاد کرده اند که در صورتی که در پایان رقابت های این فصل با دنیای فوتبال خداحافظی کرد، به عنوان سفیر این باشگاه فرانسوی مشغول به کار شود.
این درحالی است که این روزها گمانه زنی ها در مورد احتمال خداحافظی اریک ابیدال با دنیای فوتبال در پایان رقابت های این فصل جدی تر شده و بیش از هرزمان دیگری رنگ واقعیت به خود گرفته است و به نظر می رسد که این ستاره فرانسوی تصمیم گرفته تا کفش هایش را آویزان کند.
دراین گزارش یادآوری شده که آبیدال نسبت به باشگاه موناکو بی تفاوت نیست و به این پیشنهاد نیز فکر می کند و ممکن است در پایان این فصل در پست متفاوتی در این باشگاه مشغول به کار شود.
البته خود آبیدال تمایل چندانی ندارد تا نظر قاطعانه اش را در مورد آینده اش ابراز کند و در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده باز هم برای موناکو به میدان خواهد رفت یا خیر گفت:« نمی توان این را دانست.»
آبیدال در ادامه گفت:« من مصدوم نیستم و روز 11 سپتامبر 35 ساله خواهد شد. ممکن است انگیزه کافی برای ادامه دادن را داشته باشی ولی پاهایت از ذهنت تبعیت نکنند و در آن زمان است که باید تصمیم نهایی را بگیری ولی هنوز زمان این انتخاب برای من از راه نرسیده. هدف من حضور در جام جهانی 2014 است و می خواهم در برزیل بازی کنم و اطمینان زیادی هم دراین باره دارم.»
این ستاره فرانسوی در بخش پایانی صحبت هایش یادآوری کرد که سران موناکو تمایل زیادی دارند تا قرارداد او را تمدید کرده و می خواهند او الگوی تیمشان و به ویژه برای جوانان باشد. آبیدال گفت:« رئیس باشگاه به من اعتماد دارد و من هم انگیزه زیادی برای ادامه دادن دارم.»

آبیدال بعد از جدایی از بارسلونا به موناکو پیوست و خیلی سریع مبدل به یکی از ستاره های این تیم شد.او که بعد از ابتلا به سرطان کبد و انجام عمل خطرناک وسخت پیوند کبد، در کمال تعجب به زمین چمن بازگشت و همچنان فوتبالش را دنبال می کند.

غزال زیاری
     
آی اسپورت
2014-03-17 13:23:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر