فهرست
استوک سیتی 1 – چلسی 0؛ هفتمین شکست چلسی در لیگ برتر
استوک سیتی 1 – چلسی 0؛ هفتمین شکست چلسی در لیگ برتر

استوک سیتی 1 – چلسی 0؛ هفتمین شکست چلسی در لیگ برتر

آی اسپورت – مورینیو و چلسی باز هم باختند. این بار مقابل استوک سیتی و در ورزشگاه بریتانیا. ضربه والی (سرضرب) مارکو آرنائوتوویچ استوک را به پیروزی 1-0 مقابل چلسی رساند و موقعیت مورینیو را بیش از پیش در خطر قرار داد.
نیمه اول این بازی چند موقعیت اندک برای دو تیم به همراه داشت چرا که هر دو تیم سعی در کنترل توپ بدون ریسک زیاد در دفاع یا حمله را داشتند.
چلسی در این بازی ژوزه مورینیو را به دلیل محرومیت، روی نیمکت خود نمی دید اما به نظر نمی رسید غیبت او تاثیر بدی روی عملکرد چلسی داشته، چرا که آبی پوشان تیم برتر میدان درنیمه اول بودند. دیگ وکاستا و رامیرس دو بار جک باتلند دروازه بان استوک را به شدت به چالش کشیدند.
در نیمه دوم، یک پاسکاری سریع بین بازیکنان استوک که با حرکت خوب بویان آغاز شد در نهایت با ضربه چکشی آرنائوتوویچ به گل برتری تیم میزبان منجر شد.
پدرو این موقعیت را داشت که بازی را برای چلسی به تساوی بکشاند اما ضربه او به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و لوئیک رمی مهاجم چلسی هم با برخورد با باتلند درون محوطه جریمه استوک نقش بر زمین شد که می توانست یک پنالتی به سود چلسی باشد اما داور اعتقادی به خطا نداشت. با این حال چلسی از ایجاد موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه استوک عاجز بود و در نهایت بازی با همان یک گل به پایان رسید تا هفتمین شکست چلسی در این فصل لیگ برتر رقم بخورد و موقعیت مورینیو حالا به مویی بند باشد.
     
آی اسپورت
2015-11-08 00:33:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر