فهرست

عمران زاده: انتقادات پیشکسوتان را قبول ندارم/ تماشاگران امسال کمکمان نکردند

آی اسپورت- حنیف عمران‌زاده که به همراه امیر قلعه‌نویی به نشست خبری قبل از دیدار با الجزیره رفته بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که البته وقتی از پیشکسوتان باشگاه انتقاد کرد با تذکر قلعه نویی روبرو شد. حنیف در ابتدا درباره دو باخت قبلی استقلال گفت: در ابتدا می‌خواهم در مورد بازی فردا صحبت کنم. ما دو باز را باخته‌ایم در حالی که باید بدبینانه 4 امتیاز می‌گرفتیم یا حداقل در بازی گذشته مساوی می‌کردیم اما از 7- 8 موقعیت خود در بازی‌ها استفاده نکردیم. امیدوارم فردا با حمایت تماشاگرانمان از امتیاز میزبانی استفاده کرده و برنده از زمین خارج شویم.
متأسفانه در این چند روز انتقادها از ما خیلی زیاد شد در حالی که بی‌انصافی بود مثلا از مهدی رحمتی که این همه برای استقلال و تیم ملی زحمت کشیده و آن همه پنالتی مهار کرده انتقاد کردند در حالی که او خیلی به ما کمک کرده است. اگر تیم پارسال بودیم و از ما انتقاد می‌شد، ناراحت نمی‌شدیم اما بازیکنان بزرگی در خط وسط ما مثل منتظری، جباری، نکونام و مجیدی از استقلال جدا شدند.

وی افزود: ما سر تمرین که هستیم با هم حرف می‌زنیم و شوخی می‌کنیم. در این مدت به هم می‌گفتیم هاشم آمد، خسرو مصدوم شد و یا اینکه خسرو آمد بیک زاده مصدوم شد. امسال سختی زیاد کشیدیم و پارسال چهارم شدیم اما امیر قلعه‌نویی خودش را ثابت کرده و با سپاهان آنگونه نتیجه گرفته و با استقلال هم که چهارم آسیا شده است. نمی‌دانم چرا از ما انتقاد می‌کنند اما تنها دلخوشی ما هواداران هستند و امیدوارم فردا به آنها عیدی بدهیم. متأسفانه برخی از پیشکسوتان ما انتقاداتی می‌کنند که آنها را قبول ندارم در حالی که ای کاش بازی‌های پارسال و امسال را با شرایطمان قیاس می‌کردند.

قبول داری تماشاگران نگران نتایج تیم هستند؟!: آنها حق دارند ولی ما آنها را به عنوان یار دوازدهم می‌شناسیم. از تماشاگرانمان گله دارم چون امسال کمک‌مان نکردند. سال گذشته در بازی اولمان مقابل العین 75 هزار نفر به ورزشگاه آمد اما امسال در یک بازی به زور 18 هزار نفر شدند. خواهش من از آنها این است که با وجود آنکه امسال در حق تیم ما بسیار اجحاف شد اما تا دقیقه 90 ما را تشویق کنند تا ما هم عیدی خوبی به آنها بدهیم.

     
آی اسپورت
2014-03-17 13:32:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر