فهرست
والتر زنگا: در تله‌ی بی امتیازی استقلال نمی‌افتم!
والتر زنگا: در تله‌ی بی امتیازی استقلال نمی‌افتم!

والتر زنگا: در تله‌ی بی امتیازی استقلال نمی‌افتم!

آی اسپورت- والتر زنگا سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال حاضر شد و درباره این دیدار گفت : قبل از بازی فشار زیادی را متحمل شدیم و البته سه بازی مختلف انجام دادیم چون هر کدام از بازی‌ها در سه وررشگاه متفاوت با سه تاکتیک مختلف برگزار شد. ما به تمام تیم‌ها احترام می گذاریم و برای بازی خودمان به ایران آمده‌ایم چون 3 روز پیش مقابل الظفره امارات در جام حذفی بازی کردیم که این مسابقه خیلی سخت بود البته صحبت‌های کافی را با تیمم انجام دادم و آمده‌ایم بازی متفاوتی در ورزشگاه آزادی انجام بدهیم.
 ما یک قانون و فلسفه داریم که آینده برایمان مهم نیست و مهم این است که در لحظه و بازی چه اتفاقی می‌افتد. می‌دانم استقلال می‌خواهد در دقایق ابتدایی بازی روی دروازه فشار بیاورد و به گل زودهنگام برسد اما من تیمم را برای این اتفاقات آماده کردم.

با گذشت دو هفته شانس کدام تیم ها برای صعود بیشتر است؟!

همانطور که گفتم ما به لحاظ فکر می‌کنیم نه به گذشته و آینده. کلا قرار است 6 بازی انجام شود و اینکه بخواهم از حالا فکر کنم که آخر آوریل چه اتفاقی می‌افتد، درست نیست. اینکه تصور کنم استقلال بدون امتیاز است و ما 6 امتیاز داریم یک تله است و من در این تله نمی‌افتم. شاید جواب‌های من به شما هیجان‌انگیز نباشد ولی فقط باید روی این مسابقه تمرکز کنیم. ما بیشتر اوقاتمان را در اتوبوس و هواپیما هستیم تا خانه ولی هر وقت تحت فشار بودم آن را دور زده‌ام و یک فلسفه در فوتبال وجود دارد که تا پایان مسابقات هیچ چیز مشخص نیست.


این فشار چقدر روی تیم شما تاثیر گذار است؟!

 منظور من این نبود که فشار بدی را تحمل می‌کنم بلکه این فشار برای فوتبالیست‌ها طبیعی‌ است و خوشحال هستم که بازی‌ها پشت سر هم برگزار می‌شود. مقابل یک تیم خوب مثل استقلال بازی می‌کنیم که این موضوع در پیشرفت ما تأثیر دارد اما نیامده‌ایم که اسممان را در تاریخ ثبت کنیم و بگویم استقلال را برده‌ایم بلکه هدف ما درازمدت است و من هم اهل گله و شکایت نیستم و به دنبال راه‌حل برای مشکلات می‌گردم.

     
آی اسپورت
2014-03-17 13:43:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر