فهرست
انتقاد دایی از طاهری؛ چرا در زمان من پیش وزیر نرفت؟
انتقاد دایی از طاهری؛ چرا در زمان من پیش وزیر نرفت؟

انتقاد دایی از طاهری؛ چرا در زمان من پیش وزیر نرفت؟

آی اسپورت - این روزها بحث داوری بازی پرسپولیس و ذوب آهن در جام حذفی مهم‌ترین سوژه فوتبال ایران است. بحثی که خیلی گسترده شده و حتی پای وزارت ورزش را هم به ماجرا باز کرده است. علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به دیدار محمود گودرزی رفته و درباره اشتباهات داوری که به ضرر پرسپولیس تمام شده توضیحات مبسوطی به وزیر داده است. این موضوع شاید باعث خوشحالی پرسپولیسی ها شده باشد اما یک نفر هست که از این ماجرا چندان خوشحال نیست:«علی دایی» البته دایی هم از اینکه حق پرسپولیس خورده شده ناراحت است اما ناراحتی او از چیز دیگری است. او از اینکه در زمان سرمربیگری او در پرسپولیس کسی برای احقاق حق تیمش پیش وزیر نرفت ناراحت است.
دایی می‌گوید:« زمانی که در بازی پرسپولیس و فولاد حق تیمِ من را خوردند چرا کسی به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال شکایت نکرد و درخواست کمک نداشت؟ همان گلِ هند آرش افشین قهرمانی را از پرسپولیس گرفت اما صدای کسی در نیامد. همین آقا، آن زمان هم عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود چرا آن زمان نیامد و از پرسپولیس دفاع نکرد؟»
دایی همچنان معتقد است در آن زمان عده‌ای می‌خواستند او در پرسپولیس نتیجه نگیرد:«مطمئناً اینطور است و نمی‌خواستند من نتیجه بگیرم. بعد از آن بازی معروف پرسپولیس و سپاهان در اصفهان کلی علیه من جبهه‌گیری کردند. در همین بازی اخیر پرسپولیس و صبا که اتفاقاً جهانبازی هم داور بود حق صبا را خوردند. جهانبازی در بازی با ما کلی سوت به نفع پرسپولیس زد.»

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-08 11:52:00
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۰۴
چون تو انتخاب رویانیان بودی نه اونها. چیکار کردی رویانیان گذاشت و فرار کرد!؟
امید
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
علی دایی جهت یاد آوری سالی که مربی سایپا بودی داوری قهرمانی رو از استقلال اهواز گرفت و تقدیم سایپا کرد... خاطرتون هست :)
در کل موجود غریبی هستی!!! الانم مصاحبه میکنی هنوز تو فکر بازی صبا با پرسپولیس هستی و اعتقاد داری داوری به نفع پرسپولیس بود!!!! فقط خودت مهم هستی و همیشه حق با تو هستش....
هیچ وقت محبوب نمیشی ...
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۰۷
حالم ازت بهم میخوره مردک. با این کارش باعث میشه هیچ اقدامی صورت نگیره وگرنه کسی جلوی دهن اینو نمیگیله!
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۱۹
جمع کن بابا اوضاع این فصل رو با اون دوران مقایسه می کنی ؟ اون یه هند 50 50 بود اما الان چپ و راست اشتباهات فاحشی میشه که نیاز به کارشناسی هم نداره
البته از کسی که حتی به اوت گرفتن برای تیم رقیب اعتراض میکنه این حرفها بعید نیست
اسمان
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۶
اقای دایی همه میدونن توپرسپولیسی نیستی الکی ادعا نکن هواداران گول دایی را نخورن هر وقت پرسپولیس میبازه خوشحالترین نفر این اقا هستش.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر